Pro speciální a LIVE! projekty Babywebu hledáme těhulky

Pro čtenářsky oblíbený projekt Klub těhulek! hledáme ženy v rané fázi těhotenství, které budou ochotné sdílet své zážitky z jedinečného období. Myslíte, že hledáme právě vás? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho KONKURZU!

Co účastí na projektu získáte?

  1. Profesionální fotografie z ateliéru Fotopromě.cz.
  2. Dárky pro maminku a miminko v hodnotě 3000 Kč.
  3. A v neposlední řadě unikátní možnost sdílet své pocity s ostatními maminkami, lékařsky podložené odpovědi na otázky související s těhotenstvím a mateřstvím a podporu dalších žen, které řeší stejné otázky jako právě teď vy.

Co pro to můžete udělat?

Na adresu frajova@babyweb.cz napište pár řádek o sobě (věk, odkud jste, kde pracujete…) a důvody, pro které se hlásíte do našeho konkurzu, a přiložte svoji portrétní fotografii ve formátu na šířku.

Spolu s krátkým představením pošlete také svůj úvodní příspěvek v délce max. jedné strany.

Inspirovat se můžete na našich stránkách.

Do konkurzu se přihlaste, jen pokud vaše těhotenství není delší než 10 týdnů.

Co prožijete následující měsíce je unikátní životní zkušenost, které se už nikdy nebude opakovat. Těhotenský deníček, ve kterém si budete zapisovat své pocity, radosti i strasti, vám může pomoci najít odpovědi na otázky, které se každé těhotné honí hlavou. A budete se k němu kdykoli moci vrátit a to, co by zůstalo zapomenuté, si opět vyvolat.

POZOR! Vzhledem k hodnotě odměny, se jedná o smluvní vztah a práva a povinnosti zúčastněných stran jsou definovány smlouvou o spolupráci.

JSME V TOM S VÁMI!

tehulka_live_veronika_-_kolaz.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist