S kočárkem Prahou: Co nabízí naši partneři maminkám?

Namažte kolečka kočárkům a připravte je do akce. 24. května 2017 se uskuteční již osmý ročník velké maminkovské párty S kočárkem Prahou, který jako tradičně vyvrcholí velkolepou zábavnou akcí ve Žlutých lázních. Jaké novinky si letos pro maminky připravili naši partneři?

Našimi partnery jsou firmy, které maminkám i dětem nabízí mnoho užitečných potřeb. V čem je jejich práce výjimečná, proč byste se měli podívat na jejich výrobky? A jak se snaží rodičům pomáhat? V tomto článku si je postupně představíme i s jejich nabídkou nejen pro děti a jejich maminky, na své si přijdou i tatínkové.

REGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ! VYHNETE SE FRONTÁM U VSTUPU


 

Zdravá strava od Alete

alete.jpgMlsné dětské jazýčky se mohou těšit na další dobroty. Na český trh s příkrmy vstupuje německá prémiová značka dětské výživy Alete. Značka Alete existuje na německém trhu již více než 80 let a doprovází malé objevitele a jejich rodiče od narození po batolecí věk.

Svými výrobky Alete dbá na to, aby byl každý den novým dobrodružstvím. Firma dbá na nejvyšší kvalitu a řadu svých výrobků nabízí v BIO kvalitě. Při zpracování potravin klade důraz na nejvyšší standardy v každém výrobním kroku.

Pro zpracování potravin využívá extrémně šetrné parní zpracování, které zachovává důležité živiny. Jejich pyré je známé svou jemností, tak aby ho byl citlivý organismus dítěte schopný dobře zpracovat.


 

ALPA myslí na maminky i miminka

alpa-1101x619.jpgKosmetické prostředky pro dospělé dětskou pokožku zbytečně vysušují. Obzvlášť u malých dětí byste měli dávat přednost produktům speciálně určeným pro děti. ALPA se svými produkty se zaměřuje právě na extrémně citlivou a jemnou dětskou pokožku.

Experimentovat s kosmetikou pro miminka se nevyplácí, proto se maminky spoléhají na časem a tradicí ověřené produkty řad AVIRIL a BATOLE. Řada BATOLE využívá příznivých účinků olivového oleje, který dopřává pokožce regeneraci a zabraňuje jejímu vysoušení. Olivový olej napomáhá udržovat pokožku vláčnou a hebkou.

Řada AVIRIL spoléhá na hojivé a antiseptické účinky heřmánku, které jsou známy již mnoho generací a jeho jemnost je vhodná zejména pro citlivou dětskou pokožku. Tento lidový „všelék“ a jeho éterický olej – azulen – jemně pečuje o citlivou dětskou pokožku. Díky obsahu vitaminů E a D (panthenol) se tato kosmetika hodí k péči o vysušenou a svědivou pokožku a pokožku se sklony k opruzeninám a zarudnutí. Na značku AVIRIL spoléhají maminky již od roku 1927. Bližší nabídku partnera najdete na webu.


 Kouzelné lahvičky MAAM

mam_obrazek.jpg

Když se Klárka narodila, nemohla jsem bohužel kojit a musela krmit z lahve. Nejdříve bylo vše v pořádku, ale asi po dvou měsících začala Klárka pravidelně strašně plakat, celá se prohýbala, kopala nožičkami a očividně hodně trpěla. Bylo to strašné. Lékařka mi řekla, že se jedná o dětskou koliku, a tak jsem začala hledat informace, jak na ni vyzrát. Při hledání jsem narazila na lahve od značky MAM, nevěřila jsem, že by lahev mohla být prevencí koliky, ale rozhodla jsem se ji zkusit. I přes mé pochyby má Klárka od té doby klid. Lahev si nemůžu vynachválit a vřele ji doporučuji, kudy chodím. Značku jsem si natolik oblíbila, že jsem začala používat i jejich dudlíky, které mají sloužit jako prevence křivých zoubků.


Cherokee – móda pro celou rodinu!

 

Kvalitní, praktická a za skvělé ceny! Taková je americká módní značka CHEROKEE, která je dostupná exkluzivně v hypermarketech Albert. Nabízí klasickou i neformální módu vhodnou doslova pro celou rodinu. Snoubí v sobě aktuální módní trendy, originální design a vysoký standard s garancí světoznámé značky, jejíž historie sahá až do roku 1973. Dostupnost, pohodlí a snadná údržba jsou samozřejmostí, stejně jako kvalita použitých materiálů pro nezbytný komfort. Tak neváhejte a přijďte sobě nebo svým blízkým vybrat něco pěkného na sebe. Více inspirace na: www.cherokee.albert.cz


Styl, pohodlí a bezpečí s gb

gb_produktove_foto-1101x619.jpg

První cesta domů, první procházka, první výlet autem. S gb můžete počítat od samotného začátku. Když ukládáte své miminko do novorozenecké autosedačky gb, máte jistotu, že bude v bezpečí. Když jej uložíte do našeho kočárku, ze kterého začne poznávat okolní svět, máte jistotu, že je v pohodlí. Z miminek rostou zvídaví rošťáci, pro které budete vždy inspirací a milovanou osobou, u níž hledají ochranu a bezpečí. Mateřskou lásku nenahradí nic, ale na bezpečí a ochranu kočárků a autosedaček gb, z nichž můžete společně objevovat svět, se můžete spolehnout.

gb kombinuje nejvyšší standardy v bezpečnosti a designu s průkopnickou funkčností. Zůstali jsme věrni těmto zásadám a udělali jsme z bezpečnosti a pohodlí pro vaše dítě naši nejvyšší prioritu. Chytré a intuitivní funkce zároveň usnadňují ovládání produktů, u kterých se také zaměřujeme na eliminaci jakéhokoliv špatného použití. Naše bezpečnostní dětské autosedačky jsou vyvinuté předními konstruktéry a podstupují pravidelné interní i externí testování za skutečných podmínek. Vyrábíme produkty zítřka pro rodiny současnosti. Objevte naši kolekci: gb-online.com


Špuntík.cz – nákup výbavičky jinak!

Milé maminky, pokud hledáte obchod, kde byste sehnaly kompletní výbavičku pro vaše miminko, pak určitě zavítejte do Špuntíka. Od VIP konzultantek zde obdržíte ZDARMA cenné rady, co vše je potřeba pro takové miminko pořídit, vlastnosti kočárků si jednoduše vyzkoušíte na kočárkové dráze a autosedačku si zkusíte upevnit přímo do vašeho vlastního vozu. V klidu a pohodlí si pak můžete promyslet vše, co vašemu špuntíku pořídíte.  Nabídka produktů na trhu je dnes už natolik široká, že naším cílem je, co nejvíce usnadnit přípravy nastávajícím rodičům.

Pomůžeme vám v rozhodování a vytvoříme výbavičku, která bude ušitá vám na míru.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.spuntik.cz nebo se na vás už teď těšíme na prodejně Špuntík v Praze-Radotíně, Věštínská 19 a to každý den včetně víkendu vždy od 9:00 do 19:30.


Co ještě o Nivea nevíte

nivea.jpg

Díky své tradici a zejména kvalitě svých výrobků se značka NIVEA stala i na českém trhu, stejně jako jinde ve světě, naprosto přirozenou součástí domácností a skutečným členem rodiny. Ale není to jen péče o pokožku, kterou se NIVEA spojuje s rodinami, je to také její společenská odpovědnost, pocit sounáležitosti a podpora řady veřejně prospěšných a rodinných projektů.

V České republice se soustředí především na aktivní pomoc sociálně slabším rodinám, integraci dětí z různých sociálních skupin a nově také na podporu projektu Celé Česko čte dětem.  NIVEA se v letošním roce stala také hlavním partnerem charitativního projektu Obědy pro děti, jehož cílem je pomáhat dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit zaplatit obědy ve školních jídelnách. NIVEA ovšem podporuje české rodiny s dětmi již několik let. Od roku 2002 realizuje vlastní projekt Medvídek NIVEA, díky kterému dostávají děti ve 200 mateřských školách po celé ČR zábavné vzdělávací materiály.
Více informací na: www.NIVEA.cz/rodina


 ČSOB Penzijko – spoření pro děti má smysl

thumbnail_banner_babyweb.jpg

Pro své děti chceme jen to nejlepší. Proto je potřeba myslet na jejich budoucnost už od jejich narození. Dlouhý časový horizont je pro spoření peněz ideální! Penzijko je také jedním z mála produktů, u kterého můžete kdykoliv přestat platit měsíční příspěvek, můžete si ho také navýšit nebo naopak snížit. Neplatíte žádný vstupní poplatek. Pokud bude potomek například potřebovat peníze na studia nebo třeba nové bydlení, může v 18 letech využít až třetinu z naspořených peněz z penzijka a spořit dál.

Nyní můžete navíc s ČSOB Penzijkem soutěžit a vyhrát cestovatelský poukaz ČEDOK v hodnotě 15 000 Kč. Stačí se zaregistrovat na náš web www.csob-penze.cz/soutez.


Blackfire – hry pro mozek vašeho miminka

blackfire_1.jpg

Každá maminka dobře ví, že vymyslet pro dítě na každý den nový a zábavný program není nic snadného. Společenské hry tuto roli hravě zastanou a pokud ještě rozvíjejí motoriku nebo paměť, není co řešit. Nová řada dřevěných dětských her od společnosti Blackfire tyto atributy má. Veselý kurník a Klauniáda procvičují motoriku, Tučňáci zase paměť. A pro starší sourozence vyzkoušejte zábavnou hru Dr. Heuréka.


APOTEX v České republice

APOTEX ČR byl založen v roce 1992 a je nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. Dnes je desátou největší společností na českém generickém trhu (prosinec 2015). Nabízí okolo 60 registrovaných generických přípravků v přibližně 170 variantách balení. Zaměřuje se zejména na oblast všeobecné medicíny, kardiologie, revmatologie, psychiatrie, neurologie, urologie, onkologie, oftalmologie, alergologie a nově i pediatrie.

Od roku 2008 nabízí APOTEX ČR řadu prémiových doplňků stravy. Orientuje se především na probiotika a na čistý krystalický lyofilizovaný kolagen typu I (doplňky stravy značky Colafit). Od roku 2015 spolupracuje APOTEX ČR s německou farmaceutickou společností Krewel Meuselbach, jejíž tradiční přípravky rozšířily portfolio APOTEXu v České republice. Od roku 2016 se APOTEX ČR stal distributorem portfolia doplňků stravy obsahujících betaglukany.

Široké spektrum přípravků navíc doplňují zdravotnické prostředky, zejména unikátní gel na krytí a hojení ran HemaGel.

Dělá nám radost, když Vám můžeme ulevit od starostí a pomoci s tím nejcennějším – zdravím Vašich nejmenších. Pro zdraví dětí proto přinášíme celou řadu volně prodejných léků, doplňky stravy s obsahem probiotik (Apo-Laktík for Kids a Apo-Laktík for Baby), betaglukanů (Glukánek a Betaglukan Junior) a kolagenu (Colafit Junior). V lékárnách také získáte zdravotnické prostředky řady HemaGel na ošetření drobných ran a přípravky s rostlinnými extrakty při rýmě a nachlazení Aspecton.
Inspirujte se vyberte si vhodnou variantu pro Vaše děti – kompletní přehled získáte na www.přípravky-apotex.cz.


 Thermomix®, to je vaření na dotek vlastního prstu. Digitální revoluce i ve vaší kuchyni

Pusťte do své kuchyně digitální revoluci. Thermomix® zastane práci až dvanácti samostatných přístrojů. Zvládne umixovat smoothie, krémové polévky, saláty, hlavní jídla s masem i bez, pokrmy v páře, všechny druhy těst a všech omáček i moučníků. V jeden okamžik a najednou. Bez hromady špinavých hrnců a talířů.

V klidu domova si také připravíte pečivo, jogurty, dětské přesnídávky, marmelády, majonézu i bujón. Tím nejen značně ušetříte čas strávený v obchodě, ale také budete mít přehled o kvalitě použitých surovin.

Recepty pro Thermomix® jsou vyvinuty tak, aby si vybral opravdu každý. A tak na platformě Cookidoo® najdete více jak 1 500 receptů pro vegani, vegerariány, vyznavače palea i RAW stravování, ale i ti, kdo jsou nuceni dodržovat různá dietní omezení (kolekce receptů bez lepku, cukru nebo se sníženým obsahem tuku).

Jednoduše si zde vytvoříte také týdenní plán večeří, ze kterého se automaticky vygeneruje nákupní seznam. Ten můžete dokonce poslat e-mailem partnerovi.

Revoluční novinka Cook-Key® pak všechny recepty přenese na dotykovou obrazovku Thermomixu®. Funkce Průvodce vařením pak za vás ohlídá čas, míchání, teplotu i kvalitní výsledek stejně, jako by s vámi vařila babička.


Dino Toys – známka české kvality

Rodinná česká firma Dino Toys působí na trhu od roku 1993. V současnosti patří k předním výrobcům puzzle, deskových her, karet a dalších hraček v České republice i na Slovensku. Výrobce si velmi pečlivě hlídá kvalitu a je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Sleduje nejnovější trendy v celosvětovém měřítku. Velký důraz klade také na hravý design a vývoj her, které vychovávají a hráče od útlého věku až do dospělosti, a v každém věku mu tak nabízí adekvátní hru pro rozvoj motorických a myšlenkových dovedností. Výroba většiny produktů Dino Toys probíhá v Mnichově Hradišti. Největšího úspěchu dosáhla firma s hrou Dostihy a sázky, která se v několika obměnách vyrábí už od roku 1984 a dosud se jí prodalo více než 2,5 milionu kusů. Mezi bestsellery patří také hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kamionem po Evropě, nebo „retro“ plastová Tatra 148 na pískoviště, která se stále rozrůstá o nové 30cm modely. Více na www.mojedino.cz.


Dárek k narození miminka? Mince do kolébky zažívá comeback

Tradice, která již téměř vymizela z našich myslí, se vrací. Mince do kolébky opět zažívají velký boom.

Babičky, dědečkové, tetičky, ale i kamarádky novopečených maminek se nyní vrací k tradici a „vkládají narozenému miminku mince do kolébky.“

Přejí mu tím do života blahobyt a štěstí.

Už v dobách renesance byla podobná tradice známa. Například Rožmberkové dávali svým dětem do kolébky ozdobný zlatý knoflík, který postupně nahradily zlaté a stříbrné mince.

„Od šlechty tuto módu časem převzaly všechny vrstvy obyvatelstva, bohatí měšťané i nejchudší venkované,“ popisuje tradici Lukáš Jokl, marketingový manažer z České mincovny. Česká mincovna totiž razí všechny mince, s nimiž každý den platíme a které nám štěrchají v peněženkách.

Česká mincovna připravila různé varianty mincí pro miminka. Jedná se tak o spojení tradice a kvalitního dárku, který je osobní a za dostupnou cenu.

U babiček a dědečků je velice oblíben zlatý dukát k narození miminka, tetičky zase často kupují stříbrné tolary. Na tyto mince si můžete nechat vyrýt osobní věnování a dárku tak dáte nevyčíslitelnou osobní hodnotu.

V dárkovém balení najdete i prostor k uvedení všech důležitých údajů o děťátku – jména, data narození, porodní míry, váhy apod. – a samozřejmě i prostor pro osobní věnování.

Velice oblíbený dárek mezi kamarádkami novopečených maminek je sada oběžných mincí. V tomto elegantním dárkovém balení se ukrývají všechny aktuální české mince – 1, 2, 5, 10, 20 a 50 Kč. Tyto platné mince, které neprošly oběhem, jsou doplněny roztomilým žetonem s motivem spícího miminka.

Je to krásná retrospektiva. Jednou děťátko uvidí, čím platili jeho rodiče, když se narodilo. Tento dárek je oblíben, protože je velice cenově dostupný.

Prakticky smýšlející zákazníci tak pro miminko často volí dárek Moje první cihlička. Oblíbené jsou i mince s motivem zvěrokruhu.

Více najdete na promiminko.ceskamincovna.cz

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist