Ostatní

V rubrice Ostatní naleznete produkty denní i zvláštní potřeby, jejichž prezentace vás možná dovede až k samotnému nákupu. Více…

Když se ztratí dítě

Pro každou maminku je noční můrou představa, že se její dítě někde někam zatoulá. A neplatí to jen pro matky batolat. Máte-li doma puberťáka, který pravidelně přetahuje vycházky přes půlnoc, také se trápíte představami, co všechno se mu mohlo stát. Víte, jak si v takových situacích počínat?  Celý článek »

Jak vybrat správnou matraci pro miminko

Už od narození by mělo naše děťátko ležet a spát na kvalitní matraci. V tom máme my rodiče jasno. Jenomže co je to kvalitní matrace? Na co se při výběru zaměřit, abychom svému dítku koupili tu správnou a takovou, která mu zajistí zdravé a pohodlné... Celý článek »

Jak vybrat správný fusak

Nevíte, jaký fusak pořídit pro své děťátko? Ztrácíte se v té spoustě modelů, které jsou dnes na trhu? Máme pro vás několik praktických rad a tipů, které vám pomůžou vybrat fusak ušitý přímo na míru vašim potřebám.  Celý článek »

Vývoj dítěte do jednoho roku

Pediatr Martin Ggregora ve své knize Vývoj dítěte do jednoho roku využívá jak svých lékařských, tak i rodičovských zkušeností a přístupnou formou přibližuje čtenáři jednotlivé vývojové stupně dětí od narození až po završení prvního roku života.  Celý článek »

Čekáme děťátko

Druhé vydání velmi úspěšné publikace Čekáme děťátko detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku.  Celý článek »

Školka s přirozenou výukou angličtiny

Není školka jako školka. Předškolní zařízení Kindergarten, které sídlí v Černošicích a Kunraticích se od podobných zařízení v mnohém liší – jak přístupem, tak i možnostmi, které děti během pobytu mají. Třeba přirozeným učením angličtiny. O... Celý článek »

Ostatní

Jako „ostatní" označujeme předměty, které nespadají do žádné z určených kategorií. Jsou to produkty, které koupíte v kamenných obchodech či internetových e-shopech a využijete je v domácnosti, při zvláštních příležitostech, jako jsou rodinné... Celý článek »

Nová kniha o těhotenství a mateřství

Kniha o matce a dítěti je unikátním dílem českého pediatra a jeho spolupracovníků, kteří chtějí všem milujícím a zodpovědným rodičům nabídnout pohotové, srozumitelné, přehledně uspořádané, a především z domácích poměrů vycházející informace, které... Celý článek »

Nejlepší dárky potěší celou rodinu!

Přemýšlíte, jaký dárek si letos necháte „nadělit“ od manžela? A co takhle přát si něco, co potěší vás i celou vaši rodinu? Dárek, s nímž strávíte příjemné chvíle a který vám pomůže připravit potěšení pro vaše blízké? Celý článek »

Šťastné dítě

Nejoblíbenější kurzy pro miminka v jedné knize! V tomto rádci najdete nabídku nejoblíbenějších kurzů - klasické kurzy jako masáže kojenců, vodní hrátky a první zážitky s hudbou pro malé děti, PEKiP, náměty na hry a zábavné cvičení s vaším děťátkem. Celý článek »

I rodiče by měli dělat chyby

Známá psycholožka a rodinná terapeutka se už po několik desetiletí zabývá výchovnými problémy a rodinnou psychoterapií. V této knize shrnuje svou celoživotní praxi a poznání. Celý článek »

Horoskop pro vaše dítě

od nejuznávanější a nejznámější astroložky Dagmar Kludské! Stane se vám dobrým rádcem a průvodcem od prvních krůčků vašeho dítěte až po jeho dospělost.  Celý článek »

Hubneme s rozumem tvořivě

Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy... Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin, tentokrát... Celý článek »

BioAbecedář Hanky Zemanové

Dlouho očekávaná nová kniha Hanky Zemanové, propagátorky biopotravin a biovaření, je jakousi „biobiblí“ – souhrnným a přehledným průvodcem pro příznivce trendu bio a biovaření i pro ty, kdo se zajímají o zdraví a zdravý životní styl. Celý článek »

Čeká Vás gynekologická operace?

Kupte si HB gel, abyste předešla pooperačním srůstům. Proč? Srůsty, které při břišních operacích vznikají, jsou stále jednou ze 4-5 hlavních příčin neplodnosti žen, proto je třeba jim předcházet! Prevencí může být preference laparoskopických... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené