S kočárkem Prahou

S kočárkem Prahou 2016: Nezapomeňte! Již zítra!

7. ročník oblíbeného rodinného happeningu S kočárkem Prahou je za dveřmi. Koná se již tradičně v areálu Žlutých lázní, tentokrát 25. května od 10:00 hodin dopoledne a program potrvá až do 18:00 hodin. Nově je letos pro vás připravený i doprovodný program – kočárkový průvod, plavba parníkem nebo... Celý článek »

Fotoreportáž: S kočárkem Prahou 2014

Pátý ročník rodinného happeningu S kočárkem Prahou zaznamenal velký zájem rodičů i médií. Padl nový český rekord v počtu shromážděných na jednom místě, sešlo se jich 1205. Je vidět, že cestovní podmínky v Praze pro maminky s kočárky a... Celý článek »

S kočárkem Prahou již tuto středu!

Největší setkání českých maminek proběhne ve středu 21. 5. od 10:00 do 18:00 hodin ve Žlutých lázních. Meteorologové slibují krásné počasí: 30 °C a slunečno. Přijďte s námi strávit příjemný den plný zábavných i poučných aktivit a upozornit... Celý článek »

Roman Vojtek: MHD? Žádná prča

Dnes si akci S kočárkem Prahou připomeneme povídáním s oblíbeným hercem a zpěvákem Romanem Vojtkem. On při podpisu petice za Prahu bezbariérovou pěkně promokl, vám stačí kliknout a podepsat… a to můžete hned pod článkem. Celý článek »

Fotoreportáž: S kočárkem Prahou 2013

Odradilo vás počasí a nepřišli jste na maminkovskou megaparty S kočárkem Prahou 2013? Škoda! I přes nepřízeň počasí byl areál Žlutých lázní plný a maminky i děti odcházely sice trošku mokré, ale spokojené. Podívejte se, jaké to bylo ve fotografiích. Celý článek »

Bude Praha do sedmi let bezbariérová?

Aby setkání maminek s dětmi S kočárkem Prahou získalo širší rozměr, připravili organizátoři petici, kterou spolu s neobvyklým podpisovým archem plným otisknutých dětských ručiček chtějí předat pražskému primátorovi. Jaký vzkaz dnes podpořily... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2013: Registrujte se!

Již čtvrtý ročník rodinného happeningu „S kočárkem Prahou“ pořádá 22. května 2013 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hod. Babyweb.cz a agentura Big Fish! Stejně jako loni mají i letos registrovaní účastníci přednost u vstupu. Registrujte se... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2012 ve fotkách

FOTOREPORTÁŽ Megaparty maminek s kočárky i bez, která se pyšní nový českým rekordem 1120 kočárků na jednom místě, se konala v areálu Žlutých lázní v pražském Podolí 23. května 2012. Program třetího ročníku této akce byl nabitý a letní počasí... Celý článek »

S kočárkem Prahou 2012

Další ročník megaparty maminek „S kočárkem Prahou“ pořádá 23. května 2012 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hodin náš internetový server Babyweb.cz! Letos je možné se předem registrovat prostřednictvím on-line formuláře a těšit se můžete mimo jiné na... Celý článek »

Známe výherce supertomboly

Na naší včerejší megapárty S kočárkem Prahou padl nejen český rekord v největším počtu kočárků na jednom místě, ale s trochou štěstí mohly maminky získat hned několik výher najednou. Celý článek »

Taky vám nepomohli s kočárkem?

Na tu cestu pětadvacetiletá Olga z Prahy už nikdy nezapomene: "Do autobusu nastoupila těhotná maminka, a protože všude seděli samí důchodci, zůstala stát. V tom řidič prudce zabrzdil a maminka zůstala ležet na zemi. Jak to s nimi dopadlo, nevím.... Celý článek »

S kočárkem Prahou již dnes!

Už jen hodiny nás dělí od naší megaparty maminek „S kočárkem Prahou“, kterou pořádá dnes ve Žlutých lázních, od 14 do 18 hodin, náš internetový server Babyweb.cz! Rodinný happening má upozornit na problémy, které v Praze trápí maminky s malými... Celý článek »

Máme velikou radost!

EDITORIAL Přiznáváme, máme velikou radost z vás všech, kteří jste přišli vyjádřit svůj názor na složitou situaci maminek s bříšky či kočárky v městské dopravě! Píšeme o tom v naší reportáži Rekord se podařil! Také se možná někteří z vás najdou v... Celý článek »

S kočárkem Prahou

Chcete strávit příjemné odpoledne s našimi autory, odpoledne plné her a zábavy pro vaše nejmenší a ještě vyhrát zajímavé ceny? A zároveň se zúčastnit pokusu o vytvoření českého rekordu o největší počet kočárků na jednom místě a vyjádřit tak svůj... Celý článek »

Naposledy navštívené