S kočárkem Prahou 2012

Další ročník megaparty maminek „S kočárkem Prahou“ pořádá 23. května 2012 ve Žlutých lázních od 14 do 18 hodin náš internetový server Babyweb.cz! Letos je možné se předem registrovat prostřednictvím on-line formuláře a těšit se můžete mimo jiné na bohatou tombolu a setkání se známými osobnostmi, které tuto jedinečnou akci podporují.

S kočárkem Prahou 2012

Rodinný happening má upozornit na problémy, které v Praze trápí maminky s malými dětmi. V rámci této akce se kolem půl čtvrté pokusíme pokořit loňský český rekord v počtu kočárků na jednom místě.

Na co se můžete těšit:

Děti si mohou vyzkoušet různé hračky a ochutnat nové dětské produkty, maminky se seznámí s řadou praktických vymožeností, které si budou moci také vyzkoušet, a od výrobců si odnesou i drobné dárky. Na pódiu se budou střídat klauni a animátoři, kteří se postarají o podnětnou zábavu nejmenších návštěvníků – připravte své děti na zpívání, tanečky a spoustu dalších aktivit, kterých se budou moci zúčastnit.

Pokořme rekord!

Okolo půl čtvrté se všechny maminky s dětmi a kočárky shromáždí před pódiem, aby se pokusily překonat loňský rekord v počtu kočárků na jednom místě. Pražské maminky tak chtějí upozornit veřejnost na problémy, se kterými se v Praze každý den potýkají.

Věříme, že tento opakovaný apel zaznamenají novináři a média.

Spolupořadatelem akce je firma BIG FISH & CO., s. r. o.

Těšíme se, že znovu přijdete!

Váš Babyweb.cz

PARTNEŘI AKCE:

Allianz pojišťovna připravila pro ženy a maminky zvlášť, na letošní rok nové připojištění PRO ŽENY. Pojištění PRO ženy je jedinečný produkt, pojistí závažná nejen ženská onemocnění, ale i operace. Současně myslí i na možné těhotenské, porodní a poporodní komplikace. Každá z nás potřebuje mít jistotu, že když se něco stane, bude o nás a naši rodinu postaráno. PRO ŽENY je náš nový model, který nevyjde z módy příští, ani přespříští sezonu.

Posláním Allianz nadačního fondu je bezpečnost na silnicích, ochrana zdraví všech účastníků silničního provozu, zejména pak dětí a aktivní spolupráce na projektech s dopravně-bezpečnostní tématikou. Nadační fond podporuje i vybrané projekty neziskových organizací, jejichž aktivity se zaměřením nadačního fondu souvisejí

Uvažujete o očkování nebo hledáte maximální množství dostupných informací o meningokokovém onemocnění? Na webové stránce Ockujse.cz mimo jiné naleznete možnosti prevence, rizikové skupiny a hlavně poradnu odborníka.

U nás se mámy i miminka mají líp

* příspěvek na prevenci až 2 500 Kč

* široká nabídka preventivních programů

* 24hodinová Asistenční služba, která vám pomůže najít nejen lékaře

* on-line služby a zdravotní dokumentace v PC i v mobilu

* úrazové pojištění vašeho miminka na první rok zdarma a druhý rok s 50% slevou

* výhodné cestovní pojištění do zahraničí

PixyBaby je precizní česká rodinná výroba s téměř dvacetiletou tradicí, zaměřená na výrobu dětského a kojeneckého oblečení. Nově i pro předčasně narozená miminka. Našim cílem je dodat na náš trh co nejkvalitnější výrobky, pro které se maminky budou vždy s radostí vracet. PixyBaby – oblečení, které se dědí po generace. www.pixybaby.cz

Sunar je tradiční značka dětské výživy, na které jsme všichni vyrostli a na které i dnes vyrůstají naše děti. Výrobky značky Sunar se neustále vyvíjejí v návaznosti na nejnovější trendy v dětské výživě, aby i nadále zajišťovaly zdravý růst dalších generací.

Sakury – skleněné pilníky a čočky s brusnou křemičitou plochou, která příznivě působí na nehty a pokožku. Jedná se o českou značku, která na trhu působí od roku 2010. Ucelená kolekce nabízí manikerní pilník, pedikérní pilník, peelingovou čočku na tělo a na tvář a dětský pilníček. Koncept a design kolekce je navržen pro domácí použití. Produkty se vyrábí ekologickým způsobem.

Thermomix je univerzální kuchyňský pomocník, který vyrábí německo-švýcarská společnost Vorwerk. Již více než sto let společnost Vorwerk dělá snadnější každodenní život milionům domácností na celém světě. Více informací o společnosti najdete na www.thermomix.cz.

Kojenecká voda HORSKÝ PRAMEN je vodou nejvyšší kvality z artézského 170 m hlubokého chráněného podzemního zdroje.

FITMAMI®

Sportovní program pro maminky s miminky a malými dětmi.

www.fitmami.cz

Ateliér Fotopromě.cz zachycuje prchavé okamžiky, které by jinak nenávratně odvál čas. Okamžiky, kdy jste vy nebo vaši blízcí šťastní, spolu, kdy na vaší tváři vykouzlíte ten nejúžasnější úsměv, kdy jste jedineční. Krásné fotografie si přece zaslouží každý!

Baby Club Juklík – plavání kojenců a malých dětí. S precizností se věnujeme nejenom metodice kojeneckého plavání, ale i hygieně vody. Aktivity pro rodiny s dětmi nabízíme pouze ve vlastních centrech s vlastními bazény. Nabízíme plavání pro rodiny s dětmi od 2 měsíců, cvičení pro děti, tanečky, výtvarné hrátky, ale i aktivity pro těhotné, aqua-aerobic, powerlates. V Juklíku je živo a veselo. Přijměte pozvání a přijdťe se přesvědčit. Můžete využít Dny otevřených dveří a volné plavání. Těšíme se na vás.

CALGEL®, orální gel, je léčivý přípravek určený pro děti od 5 měsíců, který uleví Vašemu děťátku od nepříjemné bolesti dásní v době růstu zoubků. Obsahuje lokální anestetikum (látka určená k místnímu znecitlivění) a antiseptikum (látka, která zastavuje nebo omezuje růst choroboplodných zárodků). Rychle tak zklidní podrážděné dásně.

Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Coty Česká republika s.r.o. je dceřinou společností Coty Inc. a je jednou z vedoucích kosmetických společností v České republice. Zabývá se distribucí dekorativní kosmetiky a vůní. Na český trh vstoupila v roce 1993 pod názvem Margaret Astor Cosmetics s.r.o. V rámci celosvětové konsolidace došlo v březnu 1996 k jejímu přejmenování na Coty Česká republika, k.s. Od 1.7.2010 došlo ke změně právní formy na Coty Česká republika s.r.o.

Čekáte miminko? Staňte se manažerkou svého mateřství. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna jako jediná pojišťovna oceněná značkou Czech Made poskytuje v tomto roce příspěvek až 1 500 Kč těhotným ženám ve věku od 18 let. Staňte se i vy klientkou 3. největší zdravotní pojišťovny v České republice a využívejte nadstandardní příspěvky

Dino Toys s.r.o. Přední český výrobce deskových her, puzzle a dřevěných kostek.

Internetový obchod Feedo.cz nabízí nejširší sortiment dětské výživy a plen na jednom místě. Rychlost, kvalita, spolehlivost a zejména bezpečnost dovážených zásilek – to jsou hlavní atributy e-shopu Feedo.cz, který již dva roky úspěšně obsazuje český i slovenský trh. Nakoupíte zde široký sortiment dětských příkrmů, kaší, kojeneckých mlék, ale také plen, vlhčených ubrousků a dalších kosmetických potřeb. Pravidelně pro vás připravujeme lákavé a cenově výhodné akce, proto nezapomeňte sledovat naše stránky www.feedo.cz.

For Baby (http://www.forbaby.cz): Firma FOR BABY, spol. s r.o. je výhradně česká společnost, která dováží na český trh zajímavé výrobky renomovaných značek z celého světa. Snažíme se vybírat pouze výrobky kvalitní, bezpečné (vždy testované) a praktické. Důležitý je pro nás i zajímavý a příjemný design. V naší nabídce naleznete vše pro maminky a miminka od dudlíku až po kočárek či dětský nábytek.

GOLDIM spol. s r.o. je česká společnost, která se od svého založení v roce 1992 zaměřuje na vývoj a výrobu vysoce kvalitních potravin pro kojeneckou a dětskou výživu (řada BABIO® a ČIPERKA®), potravin pro zdravou výživu a snižování hmotnosti (Slim Q, PinnoThinTM, BIO zelený ječmen, PROKLOUBIN®, BIO Formule Šalvěj atd.), rehydratačních iontových přípravků (Kulíšek® a Iontia prebio), doplňků stravy s probiotiky a prebiotiky (ProbioFlora®, MINVITA® atd.). Významná část sortimentu, který obsahuje více než 60 druhů speciálních potravin, je vyráběna v kvalitě BIO.

Kojenecké výživy Hamánek a BIO Hamánek jsou vyvíjeny v souladu s celosvětovými výživovými trendy v oblasti dětské výživy a na základě konzultací s českými pediatry. Snahou, českého výrobce kojeneckých výživ Hamánek, společnosti Hamé je zejména to, aby byla usnadněna práce a uspořen čas maminek. Čas, který by jinak musely vynakládat na přípravu stravy pro malé děti, může být věnován hrám a sdílení společného času. Více informací na www.hamanek.cz nebo na www.facebook.com/hamanek.

Společnost Hami má za sebou mnohaleté zkušenosti v oblasti dětské výživy a vždy klade maximální důraz na kvalitu. To Vám dává záruku, že Vy a Vaše dítě jste v těch nejlepších rukách.

S Hami prospívám, proto se usmívám!

Společnost HARIBO je výrobcem celosvětově nejznámějších originálních želatinových zlatých medvídků HARIBO a také žvýkacích bonbonu značky MAOAM. Zlatí HARIBO medvídci získávají barevný vzhled pouze díky ovocným a rostlinným koncentrátům. HARIBO medvídci jsou leštěny včelím voskem, díky kterému získávají svůj lesklý vzhled. HARIBO CHUTNÁ MALÝM, STEJNĚ TAK I DOSPĚLÝM.

Henkel je celosvětová společnost, jejíž silné značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, kosmetika a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite.

HiPP BIO Combiotic – jediná mléčná kojenecká výživa v BIO kvalitě. S unikátní kombinací probiotik a prebiotik podle vzoru mateřského mléka. Dejte svému miminku to nejlepší – BIO kvalita bez kompromisů.

Jsme kočárky Joolz z města Amsterdamu a neseme několik velmi silných myšlenek. Jednou z nich je, že vy se nemusíte přizpůsobit kočárku, ale kočárek se dokonale přizpůsobí vám. Je navržený pro mámy, táty i malinké pasažéry. Proto v případě, že si kočárek zakoupíte, nikdy nebudete potřebovat jiný. Holandská designérská firma Milk Design vytvořila nadčasový kočárek, který si zamilujete.

KETTLER – německá firma s více než 60letou tradicí je známým výrobcem potřeb pro domácí fitness. Součástí sortimentu je i řada Dětský svět, v níž najdete kvalitní a bezpečná odrážedla, tříkolky, šlapací autíčka nebo i zahradní houpačky, a mnoho dalších produktů pro volný čas dětí.

Koala Café – dětské zábavní centrum v Hostivaři

Hledáte aktivní zábavu pro děti v jakémkoli počasí? Právě jste ji našli! Toto dětské centrum nabídne Vašim dětem spoustu zábavy a dobrodružství. Velká prolézačka CHA-CHA box, obří skluzavky a tobogány, míčkové bazénky a dráha pro šlapací káry a odstrkovadla, to vše je tu pro nekonečné hry malých i větších dětí. Součástí centra je i nekuřácká kavárna, WI-FI internet zdarma a koutek pro úplně malé děti. Ještě jste v Koala Café nebyli? Určitě vyzkoušejte!

Little Tikes pro Vás vyrábí ty nejkvalitnější zahradní domečky, skluzavky, prolézačky, a další zábavné hračky pro venkovní i vnitřní použití. Produkty jsou navrženy tak, aby u dětí podporovaly jejich představivost a přirozenou hravost.

Minimax je dětská televizní stanice, jejímž hlavním posláním je vysílat nenásilné a výchovné pořady, které předávají malým divákům důležité životní hodnoty a zároveň děti skvěle pobaví. Mezi vysílané pořady patří např: Tomáš a kamarádi, Bořek stavitel, Barbie, T-Rex Expres, Požárník Sam, Prasátko Peppa a mnoho dalších.

Kdo šetří má za tři

– ale může mít i za pět a půl

Stačí zvolit Moudré spoření. Až do konce července totiž platí akční nabídka s nadstandardním zhodnocení prostředků. K běžným 2 % ročního úroku z vkladu totiž Modrá pyramida přidá další zvýhodnění v podobě dodatečného úroku ve výši 2 %. Můžete tak počítat s tím, že částka, kterou vložíte na svůj účet v průběhu tzv. upisovacího období, bude úročena bezkonkurenční sazbou 4 % po dobu jednoho roku. Při optimálním spoření se státní podporou až 2 000 ročně tak můžete dosáhnout efektivního úročení 5,5 %. Podmínky jsou je noduché – založit stavební spoření u Modré pyramidy do 31. července. Dětem můžete pořídit spoření MOPÍSEK, které je bez poplatku a navíc získáte pro ratolest dárek v podobě plyšového psa Mopyho.

Mothercare nabízí stylové a praktické dětské oblečení za rozumnou cenu pro děti od 0 – 8 let. Na sezónu Jaro Léto 2012 máme širokou škálu nových vzrušujících kolekcí, ve kterých budou vaše děti vypadat stylově a které jsou současně praktické.

„Naše ráno začíná s cereáliemi Nestlé.“

Cereální nápoj Caro je vhodný v období těhotenství, při kojení nebo ho můžete připravit jako alternativu dětského kafíčka svým ratolestem. Neobsahuje kofein a navíc skvěle chutná.

nimm2 jsou výborné ovocné bonbóny, které vyrábí německá cukrovinková firma Storck. nimm2 jsou plné ovocné šťávy a vitamínů. Vyzkoušejte nimm2 soft – žvýkací bonbóny nebo želatinové nimm2 Smilegummi.

NIVEA Baby nabízí komplexní řadu kosmetiky určenou speciálně pro potřeby citlivé pokožky miminek a malých dětí. Výrobky NIVEA Baby jsou klinicky a dermatologicky testovány a schváleny, omezují riziko vzniku alergií. Neobsahují barviva ani alkohol a respektují přirozené ph dětské pokožky.

Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem

Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí.

V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností. S našimi výrobky máme jedinou snahu, pomoci a podpořit zdravý vývoj vašeho dítěte.

Nutriklub je zde pro všechny maminky na jedničku! Nutriklub Vám nabízí na míru sestavený přehled o vývoji Vašeho miminka, včetně rad, jak ho dál rozvíjet, odbornou poradnu, kde získáte odpovědi na své dotazy, přístup k článkům od předních pediatrů, informace o novinkách a mnoho dalších výhod.

MARK DISTRI – Distributor kosmetických výrobků a výrobků k péči o děti.

Sebamed – Kosmetika pro mytí a péči o pokožku celého těla pro děti i pro dospělé. Mam – Kojenecké a dětské doplňky. Humana – Kojenecká výživa, mléčné kaše, čajové nápoje a dětské příkrmy nejvyšší kvality.

„KDO ŽIJE ORIGINÁLNĚ, OBLÉKÁ SE ORIGINÁLNĚ!!“

Značka „Original Marines“ byla založena v roce 1983 skupinou obchodníků z regionu Campania v Itálii.

Dnes „Original Marines“ není jen slavnou značku, ale je hlavně způsobem života. Návrhy jsou šité na míru cílovým zákazníkům, kteří jsou pozitivními, veselými a dynamickými lidmi.

VŠE PRO VAŠE DĚTI – to je heslo této značky, která svými barevnými a nápaditými kolekcemi oslňuje každou sezónu mnoho rodičů.

Staňte se členem naší rodiny a navštivte ORIGINALMARINES Family Store!

Pana s.r.o. je česká firma, která se zabývá dovozem a výrobou jedinečných designových produktů určených pro děti, aby vyrůstali v krásném a kultivovaném prostředí a jejich rodiče,aby jim usnadnily péči o miminka hned od narození.

PUNTANELA – Umíme si hrát!

Puntanela to je ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti maminky i hravé tatínky! Každý si tu přijde na své. Nyní víc než 250 hraček za super cenu v letním katalogu Puntanela. Ideální dárky za vysvědčení a ke Dni dětí. Bohatá inspirace sportovních hraček na prázdniny a sezónních hraček na písek a zahradu. Puntanela, to je ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti, maminky i hravé tatínky.

PUNTANELA BABY – Od začátku s vámi!

Puntanela Baby nabízí vše pro spokojený život vašeho miminka i nastávající maminky!

Kompletní sortiment pro kojence a batolata v zastoupení kvalitních značek, od dětského nábytku, přes kočárky a autosedačky, dále kvalitní kojenecký textil po certifi kované výrobky z oblasti dětské kosmetiky, výživy a hygieny.

Skibi Kids jsou dětské obchody a eshop na adrese www.skibi.cz. Specializují se na kvalitní dětské značkové oblečení do každého počasí a na dětské sportovní potřeby především pro dětskou cyklistiku, plavání, lyžování a outdoorové aktivity. Obchody Skibi Kids se nacházejí v pražských obchodních domech Kotva a DBK.

Suavinex – Máme téměř více jak 30ti letou zkušenost v práci na tom, aby miminka rostla zdravá a šťastná. Jsme členy Výboru Child Use and Care, organizace, která je pověřena zpracováním norem pro Dětské výrobky v Evropě. Proto jsou naše produkty značkou kvality, bezpečnosti a důvěry. Miliony miminek si zamilovávají naše dudlíky, kojenecké láhve a další výrobky naší nabídky. Všechny výrobky nesou značku španělského designu. Vyzkoušejte nás nový Haute Couture dudlíček!

Trendy Baby (http://www.trendybaby.cz) – kvalita, bezpečí, komfort, styl, design. Najdete tu široký sortiment výrobků pro děti i praktické potřeby pro maminky i tatínky. Všechny námi prezentované produkty pocházejí od světově proslulých značek a na jejich návrzích se podíleli známí designéři, dětští psychologové, pedagogové a fyzioterapeuti. Veškerý náš sortiment splňuje ty nejpřísnější nároky na kvalitu a zdravotní bezpečnost a odpovídá všem českým i mezinárodním standardům.

Protože nám záleží na prostředí, v němž budou naše děti vyrůstat, najdete u nás pouze produkty splňující ta nejpřísnější hlediska kladená na ochranu životního prostředí.

Whirlpool vám přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky – chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky na nádobí, varné desky, trouby, mikrovlnné a muiltifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je 6.smysl nebo vaření v páře. S Whirlpool poznáte rozdíl.

Zapf Creation je přední evropský výrobce panenek a doplňků k nim. Mezi nejznámější značky patří BABY born®, panenek z této řady se po celém světě prodaly již miliony kusů. Dalšími značkami jsou Baby Annabell®CHOU CHOU.

24.5.2012 10:11 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist