S kočárkem Prahou již tuto středu!

Největší setkání českých maminek proběhne ve středu 21. 5. od 10:00 do 18:00 hodin ve Žlutých lázních. Meteorologové slibují krásné počasí: 30 °C a slunečno. Přijďte s námi strávit příjemný den plný zábavných i poučných aktivit a upozornit pražské politiky na problémy, které vás ve městě trápí.

Rodinný happening S kočárkem Prahou se letos dočkal již pátého pokračování, i to je důkazem, že si ho maminky oblíbily. Jeho hlavním posláním je upozornit na problémy, které trápí maminky s malými dětmi i maminky nastávající v anonymním prostředí Prahy. I proto bude jeho součástí petice Za Prahu bezbariérovou, jejíž poselství zní: Praha bezbariérová do roku 2020!

Jak bude samotné podepisování probíhat zatím organizátoři tají, ale slibují, že půjde o emotivní podívanou, která vezme politiky za srdce. V každém případě budou hrát hlavní roli vaše děti. „Chceme, aby tento apel na pražské politiky nezapadl a aby byl hodně vidět – proto jsme připravili velmi netradiční formu,“ prozrazuje jeden z pořadatelů, ředitel Babyweb.cz Lukáš Nádvorník. „Zapojit se budou moci i ti nejmenší, protože o ně taky jde,“ dodává.

Dalším silným momentem akce bude pokus o překonání rekordu v počtu kočárků shromážděných na jednom místě. Hromadná fotografie maminek s kočárky by měla být v médiích tím nejsilnějším apelem na veřejnost: „Prosím, buďte tolerantní a ohleduplní.“ Podpořte naše úsilí a přijďte se s kočárkem vyfotit – náš cíl je alespoň 1121 kočárků! Kolem čtvrt pak se dozvíe, zda rekord opravdu padl.

NESTŮJTE VE FRONTĚ A REGISTRUJTE SE ZDE!

Nejen velkými tématy ale bude žít akce „S kočárkem Prahou“, chceme, aby si maminky s dětmi celou akci užily, odpočinuly si od všedních starostí, nerudných spolucestujících a netolerantních občanů, kteří mají pocit, že mají na chodník větší právo než maminka s kočárkem.

Těšit se můžete na vystoupení animátorů a klaunů, na zpívání, diskotéku, řádění na trampolíně a ve skákacím hradu, vyzkoušíte horolezeckou stěnu, kreativní dílny či, dráha pro odstrkovala. Ve velkém nákupním městečku si děti i maminky vyzkouší různé hračky, ochutnají nové dětské produkty a seznámí se s řadou praktických novinek.

Na hlavním podiu se každou hodinu bude losovat tombola. Jednou z atraktivních cen je celoroční pojištění pro celou rodinu od Allianz. Přistaven bude i hasičský vůz, který mohou malí objevitelé prozkoumat. Pro milovníky vody jsme připravili projížďku na lodičkách po Vltavě.

S kočárkem Prahou podpoří i mnohé celebrity, s nimiž se budete moci setkat třeba při podepisování petice.

S kočárkem Prahou pořádá Babyweb.cz a BIG FISH & CO

trampolíny, hrady, horolezecká stěna, kreativní dílny, dráha pro odstrkovala…

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist