Program na zítra? S kočárkem Prahou!

Už zítra – 23. května budou pražské Žluté lázně hostit již po deváté mejdan roku pro rodiče s dětmi. Brány areálu se otevřou už v deset hodin dopoledne. Těšte se na zítra. Co jsme pro vás s našimi partnery připravili?

Předpověď počasí slibuje krásné jarně letní teploty, takže to je ideální k tomu užít si báječný den s nabitým programem, který slibuje zábavný happening S kočárkem Prahou. A kdyby náhodou trochu sprchlo, jak je vidět z přiložené fotky, je vidět, že zábavu si i užijete při drobném deštíku.

Pokud se chcete vyhnout dlouhé únavné frontě u vchodu do areálu, stačí se zaregistrovat.

Na letošní akci se třeba můžete inspirovat, kam vyrazit na dovolenou s dětmi nebo třeba jen na kratší výlet – třeba do některého ze zábavních parků, jejichž nabídku vám představí jejich reprezentanti. Dozvíte se také o tom, jak se může vaše dítě naučit anglicky, a seznámíte se i s nabídkou nových edukativních her.

Těšit se můžete i na klaunská vystoupení, děti potěší balonkové tvoření nebo ukázky z nových dětských muzikálů. Spolu s ostatními si budete moci i s kočárky zatančit. A nebude chybět ani tombola, do které ceny věnovali naši partneři. Chybět nebude kosmetika pro maminky, hračky pro děti.

Kočárková rallye

Odpoledne nebude samozřejmě chybět ani kočárková rallye, ve které bude muset 16 přihlášených maminek s dětmi v kočárku projet vytyčenou trať nejrychleji a co nejšikovněji. Rallye budou moderovat moderátorští matadoři Iva Lecká a Vojta Efler.

Pro představu, jak to bude vypadat, se podívejte na loňskou upoutávku:

Soutěžit se bude o sportovní kočárek Baby Monsers Compact:

Postaráme se i o bříška vašich dětí. Po celý den bude v prostorách Modrého baru k dispozici dětské teplé menu a u stánků našich partnerů se můžete těšit na ochutnávky dětských příkrmů. A po chutném obědě  můžete v klidu a nerušeně trávit čas v odpočinkové zóně nebo se můžete projít naším nákupním městečkem.  Tady si vyzkoušíte a ochutnáte spoustu novinek od partnerů naší akce. Děti budou nadšené z prezentace nových hraček a maminky se ve workshopech seznámí s řadou praktických vymožeností a dozvědí se mnoho užitečných rad a nápadů, od výrobců si odnesou drobné dárky.

Až budete nasyceni novinkami, uvítáte i možnost jak zabavit děti. Zábavní park Robinson z Vysočiny bude mít na akci obří nafukovací pirátskou loď, která bude „pojídat děti” a střelnici s kušemi. A těšit se můžete i na drobné dárky. Ve výtvarných dílnách můžete procvičit grafomotoriku svých dětí a zajímavé informace se dozvíte v prezentaci Planetária. Pokud bude příznivé počasí, budete moci pohlédnout dalekohledem až k Slunci.

Program končí v šest hodin odpoledne.

Čtěte také:

S kočárkem Prahou 2018: Užijte si nejlepší rodičovskou party

S kočárkem Prahou 2018 – Co dělají naši partneři pro rodiče

Těšíme se na vás

22.5.2018 7:03 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist