Happening S kočárkem Prahou 2012 v číslech

Jaký byl přesně počet rozdaných balonků, to jsme nebyli schopni spočítat, ale viděli jsme spoustu rozesmátých dětských tváří. Podívejte se na zajímavá čísla ze zákulisí megaparty maminek S kočárkem Prahou 2012.

3. ročník akce S kočárkem Prahou proběhl ve Žlutých lázních v pražském Podolí 23. května 2012. Naše radost z úspěchu megaparty rodičů s dětmi se vyčíslit nedá, ale několik číselných informací přece jen máme:

 • Číslo nejdůležitější: 1 120 registrovaných kočárků na jednom místě (vloni to bylo 1002).
 • Poslední registrace: v 16.24.
 • V tombole bylo 333 výher + 1 000 balíčků od firmy Nivea a stovky pexes (6 palet dárků)
 • Akci zajišťovalo 30 organizátorů (bez hostesek).
 • Přípravy na akci zahrnují minimálně 1 000 hodin práce celého týmu.
 • Na party maminek s dětmi dorazilo letos 16 VIP osobností se svými rodinami.
 • Na místě bylo 5 TV štábů a 28 novinářů.
 • Nejvíce dětí měla s sebou Agáta Hanychová (10).

PARTNEŘI AKCE:

Allianz pojišťovna připravila pro ženy a maminky zvlášť, na letošní rok nové připojištění PRO ŽENY. Pojištění PRO ženy je jedinečný produkt, pojistí závažná nejen ženská onemocnění, ale i operace. Současně myslí i na možné těhotenské, porodní a poporodní komplikace. Každá z nás potřebuje mít jistotu, že když se něco stane, bude o nás a naši rodinu postaráno. PRO ŽENY je náš nový model, který nevyjde z módy příští, ani přespříští sezonu.

Posláním Allianz nadačního fondu je bezpečnost na silnicích, ochrana zdraví všech účastníků silničního provozu, zejména pak dětí a aktivní spolupráce na projektech s dopravně-bezpečnostní tématikou. Nadační fond podporuje i vybrané projekty neziskových organizací, jejichž aktivity se zaměřením nadačního fondu souvisejí

Uvažujete o očkování nebo hledáte maximální množství dostupných informací o meningokokovém onemocnění? Na webové stránce Ockujse.cz mimo jiné naleznete možnosti prevence, rizikové skupiny a hlavně poradnu odborníka.

U nás se mámy i miminka mají líp

 •  příspěvek na prevenci až 2 500 Kč
 •  široká nabídka preventivních programů
 •  24hodinová Asistenční služba, která vám pomůže najít nejen lékaře
 •  on-line služby a zdravotní dokumentace v PC i v mobilu
 •  úrazové pojištění vašeho miminka na první rok zdarma a druhý rok s 50% slevou
 •  výhodné cestovní pojištění do zahraničí

PixyBaby je precizní česká rodinná výroba s téměř dvacetiletou tradicí, zaměřená na výrobu dětského a kojeneckého oblečení. Nově i pro předčasně narozená miminka. Našim cílem je dodat na náš trh co nejkvalitnější výrobky, pro které se maminky budou vždy s radostí vracet. PixyBaby – oblečení, které se dědí po generace. www.pixybaby.cz

Sunar je tradiční značka dětské výživy, na které jsme všichni vyrostli a na které i dnes vyrůstají naše děti. Výrobky značky Sunar se neustále vyvíjejí v návaznosti na nejnovější trendy v dětské výživě, aby i nadále zajišťovaly zdravý růst dalších generací.

Sakury – skleněné pilníky a čočky s brusnou křemičitou plochou, která příznivě působí na nehty a pokožku. Jedná se o českou značku, která na trhu působí od roku 2010. Ucelená kolekce nabízí manikerní pilník, pedikérní pilník, peelingovou čočku na tělo a na tvář a dětský pilníček. Koncept a design kolekce je navržen pro domácí použití. Produkty se vyrábí ekologickým způsobem.

Thermomix je univerzální kuchyňský pomocník, který vyrábí německo-švýcarská společnost Vorwerk. Již více než sto let společnost Vorwerk dělá snadnější každodenní život milionům domácností na celém světě. Více informací o společnosti najdete na www.thermomix.cz.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist