S kočárkem Prahou 2012 ve fotkách

FOTOREPORTÁŽ Megaparty maminek s kočárky i bez, která se pyšní nový českým rekordem 1120 kočárků na jednom místě, se konala v areálu Žlutých lázní v pražském Podolí 23. května 2012. Program třetího ročníku této akce byl nabitý a letní počasí skvěle dokreslovalo atmosféru pohody a zábavy. Podívejte se na první část naší fotoreportáže.

Oficiálně program začínal od 14 hodin, už od 12 hodin se však speciální městečko plné stánků s produkty a dětských atrakcí postupně zaplňovalo maminkami s dětmi. Bezproblémový vstup do areálu výrazně usnadnil fakt, že většina příchozích využila možnosti on-line registrace, kterou pořadatelé této akce nabídli jako letošní novinku.

  • Mezi prvními VIP osobnostmi, které akci letos podpořily, dorazila Agáta Hanychová se synem Kryšpínem. Rády se s ní vyfotily slečny z kroužku sportovního aerobiku.
  • Více než čtyři hodiny pestrého programu na pódiu: na snímku je dětských sbor malých Bělásků.
  • Před pódiem bylo stále živo, tančili a bavili se malí i velcí.
  • Jedním z hlavních lákadel byla vskutku bohatá tombola, které se automaticky účastnil každý, kdo na akci S kočárkem Prahou 2012 zavítal. Losovalo se průběžně každou hodinu.
  • Klauni bavili děti i dospělé.
  • Žluté lázně patřily dětem. Malí modelové předváděli oblečení od českého výrobce PixyBaby, jiní zase pózovali ochotně fotografům.
  • Půjčovna kol a odrážedel Skibi Kids nabídla dětem k vyřádění speciální dráhu se zábavnými překážkami.
  • Tatínkové Roman Vojtek a Vlasta Korec s malinkým miminkem. Hádejte, čí je chlapeček v kočárku?
  • Pro děti byla v areálu rozeseta spousta atrakcí, k nejoblíbenějším patřily skákací hrady a trampolíny. U dětských atrakcí, které připravila Puntanela, bylo stále plno, mimo jiné tu malí návštěvníci mohli tvořit obrázky z korálků.
  • Celé odpoledne vozili strážníci Městské policie zájemce z řad návštěvníků po Vltavě na motorovém člunu.

 


PARTNEŘI AKCE:

Allianz pojišťovna připravila pro ženy a maminky zvlášť, na letošní rok nové připojištění PRO ŽENY. Pojištění PRO ženy je jedinečný produkt, pojistí závažná nejen ženská onemocnění, ale i operace. Současně myslí i na možné těhotenské, porodní a poporodní komplikace. Každá z nás potřebuje mít jistotu, že když se něco stane, bude o nás a naši rodinu postaráno. PRO ŽENY je náš nový model, který nevyjde z módy příští, ani přespříští sezonu.

 

 

 

 

 

Posláním Allianz nadačního fondu je bezpečnost na silnicích, ochrana zdraví všech účastníků silničního provozu, zejména pak dětí a aktivní spolupráce na projektech s dopravně-bezpečnostní tématikou. Nadační fond podporuje i vybrané projekty neziskových organizací, jejichž aktivity se zaměřením nadačního fondu souvisejí

 

 

 

 

 

Uvažujete o očkování nebo hledáte maximální množství dostupných informací o meningokokovém onemocnění? Na webové stránce Ockujse.cz mimo jiné naleznete možnosti prevence, rizikové skupiny a hlavně poradnu odborníka.

 

 

 

 

 

U nás se mámy i miminka mají líp

Příspěvek na prevenci až 2 500 Kč, široká nabídka preventivních programů, 24hodinová Asistenční služba, která vám pomůže najít nejen lékaře, on-line služby a zdravotní dokumentace v PC i v mobilu, úrazové pojištění vašeho miminka na první rok zdarma a druhý rok s 50% slevou, výhodné cestovní pojištění do zahraničí

 

 

 

 

 

PixyBaby je precizní česká rodinná výroba s téměř dvacetiletou tradicí, zaměřená na výrobu dětského a kojeneckého oblečení. Nově i pro předčasně narozená miminka. Našim cílem je dodat na náš trh co nejkvalitnější výrobky, pro které se maminky budou vždy s radostí vracet. PixyBaby – oblečení, které se dědí po generace. www.pixybaby.cz

 

 

 

 

 

Sunar je tradiční značka dětské výživy, na které jsme všichni vyrostli a na které i dnes vyrůstají naše děti. Výrobky značky Sunar se neustále vyvíjejí v návaznosti na nejnovější trendy v dětské výživě, aby i nadále zajišťovaly zdravý růst dalších generací.

 

 

 

Sakury – skleněné pilníky a čočky s brusnou křemičitou plochou, která příznivě působí na nehty a pokožku. Jedná se o českou značku, která na trhu působí od roku 2010. Ucelená kolekce nabízí manikerní pilník, pedikérní pilník, peelingovou čočku na tělo a na tvář a dětský pilníček. Koncept a design kolekce je navržen pro domácí použití. Produkty se vyrábí ekologickým způsobem.

 

 

 

 

Thermomix je univerzální kuchyňský pomocník, který vyrábí německo-švýcarská společnost Vorwerk. Již více než sto let společnost Vorwerk dělá snadnější každodenní život milionům domácností na celém světě. Více informací o společnosti najdete na www.thermomix.cz.

24.5.2012 10:13 | autor: Zuzana Ježková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist