Akce Kulový blesk

KLUB TĚHULEK! DENISA Ach jo, týden zase uběhl a byl tak náročný, že pomalu ani nevím, kde mi hlava stojí. Každý večer padám do postele hrozně unavená a ráno proklínám budík, když se mě z ní snaží vytáhnout.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Rozhodli jsme se totiž konečně přestěhovat. To znamenalo skoro celý minulý týden balení, v sobotu ještě nejnutnější dodělávky a uklízení a v neděli to vypuklo. Naštěstí mám tak hodné rodiče, že mamka se ségrou mi pomáhaly balit a uklízet a taťka si na neděli půjčil v práci velké auto, takže jsme zvládli většinu věcí odvézt najednou. Nedokážu si představit, že bychom to stěhovali osobáky. I tak nám to dalo dost zabrat, zejména tedy všem, kteří nosili pytle, krabice a nábytek z 3. patra dolů. Já jsem díky svému stavu byla omluvená, nedovolili mi vzít ani tu nejlehčí krabičku. 🙂 Teď si tedy žijeme v domečku plném krabic a já se je snažím postupně likvidovat. Jde mi to však docela pomalu. Nevím, co mám dělat dřív, jestli vybalovat nebo shánět po obchodech věci, které nám ještě chybí. K tomu všemu musím chodit do práce, protože dovolenou mám až po svatbě. Ale víkend to jistí, doufám, že to všechno během něj stačím porovnat a další víkend si užijeme pěknou svatbu a kolaudaci.

Konečně jsem sehnala i šaty na svatbu. Tento boj jsem tím vyhrála a už mi zbývá je jen doplnit nějakou pěknou kabelkou. 🙂 Na příští týden jsem objednaná ke kadeřnici, prstýnky máme hotové, stačí je jen vyzvednout, dort máme objednaný a pohoštění na kolaudaci je také zařízené. Toto tedy klape a jediné, co mi zbývá, je zjistit, jestli Radek vlastní košili v barvě k mým šatům a popřípadě ji ještě dokoupit.

POVÍDEJTE SI S DENISOU A DALŠÍMI TĚHULKAMI V DISKUZI!

A teď ještě něco k naší malé loupežnici. Stále ještě o sobě nedává vědět (já vím, že je ještě brzo, ale nemůžu se dočkat, až ucítím, jak se hýbe), ale v pondělí jsem byla na kontrole a vše je v pořádku. Překvapilo mě, že mi pan doktor říká, abych se před další kontrolou objednala na velký ultrazvuk, a tak jsem se nechápavě a naivně zeptala na jaký a bylo mi sděleno, že na UZ ve 20. týdnu. 🙂 Je neuvěřitelné, jak to letí, mám pocit, že se ani nenaděju a budu v porodnici. 😉

Užívejte krásného slunného víkendu.

Vaše Denisa


 Denisa právě prožila 15. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476598734508896.jpg

 

5.6.2014 2:30  | autor: Denisa Stehlíková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist