Bobbi, Moby a Šoko Gejs

MIMI LIVE! MAX Je čas se dát do kupy. Už je to téměř tři roky, co jsem byla naposledy na hodině zumby. Přestala jsem, když jsem zjistila, že jsem těhotná. S Tobym. Od té doby jsem se k tomu nějak nedostala a nejednou jsem byla těhotná podruhé. S Maxem. Další těhotenství v dohledné době neplánuji, místo toho si plánuji vyrazit ve středu večer na zumbu.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Červen je u nás tak nějak celkově ve znamení sporu. Zejména fotbalu. Právě probíhající mistrovství světa ve fotbale je cítit všude. Vzhledem k tomu, že se Belgie kvalifikovala, potkáte nadšené fanoušky na každém rohu. Vlaječky na autech, vlajky visící z oken, hospody zvoucí na každý zápas. A samozejmě moje děti oblíklé do červené. Oba dva mají stejná trika podporující Belgičay s nápisem 100% ďábel. To by sedělo. Především u Tobyho 🙂

Max je zatím spíš andílek. Je opravdu pohodář. Pořád ještě hodně spí, i přes den a to už mu budou za chvilku 3 měsíce! Maxík také vyslyšel mé modlitby a v noci spí v kuse 5 hodin. Třikrát hurá! Takže vstávám jen jednou za noc, což je paráda. Pokud tedy nevstávám k Tobymu, což se ještě občas stane.  Max se také hodně směje. Vlastně téměř neustále. Stačí jen, že se na něj někdo podívá a už má pusu od ucha k uchu. Ještě pořád se usmívá i když na něj zamíří foťák. Počítám, že to ho časem (věkem) přejde.

Ráda bych vám dala Maxovi míry a váhy, ale nemám tušení. Jsem totiž hlava děravá a zapomněla jsem jít s Maxem k doktorce na dvouměsíční prohlídku! Měla jsme to i napsané v diáři, ale stránku pro další týden jsem otočila až ve středu. Schůzka byla v úterý. Takže příště. Snad.

NAPIŠTE GÁBINĚ DO DISKUZE

Velmi společenský je nejen Max, ale také Toby. Chce si povídat. S lidma na ulici, na trhu, s pokladní, se sousedem. Jeho téma je jasné. Mašinka Tomáš. Nedávno se mi stalo, že najednou začal mluvit na pána čekající ve frontě..Toby začíná „rozhovor“ slovy : Thomas! Pán se usmívá a opakuje…“ Thomas? Tak se jmenuješ?“ A Toby bez rozmýšlení dodává… „Vlak.“ Samozřejmě v češtině. Na Belgičana. Pán se stále ještě usmívá, když Toby začíná napodobovat zvuky vlaku… a poté se zastaví, narovná ukazováček u ucha a říká pánovi: “ Slyšíš? Vlak! Thomas jede!“ To už je pán bezradný a mává Tobymu k odchodu. Toby už si ale mezitím vyhlíží další oběť…. A takhle je to víceménně pořád.  Spousta lidí si díky jeho obsesi Thomasem myslí, že se tak jmenuje. Jak mi řekla moje kamarádka, možná jsme měli nechat Tobyho vybrat si své jméno. Nejdříve se totiž nazýval Bobbi, poté Tommy, dalších pár týdnů Moby než dospěl k Tobymu. Teď je z něj Thomas. A to jsme mu dali jednoduché jméno. Někdy jsou dlouhá a složitá jména oříšek nejen pro děti samotné, ale také pro jejich vrstevníky. U Tobyho v jesličkách je holčička s velmi elegantním jménem Jordan Grace. Toby jí přejmenoval na „Šoko Gejs“.

Mějte se krásně a příště opět na napsanou!

18.6.2014 5:11  | autor: Gabriela Jenčová

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist