Nákup oblečení = nadlidský úkol

KLUB TĚHULEK! DENISA Zdravím vás všechny opět po týdnu. U nás je stále vše při starém. Včera jsem úspěšně ukončila 12. týden a nyní nastává fáze rostoucího bříška. 🙂 Už se na to těším, už se jím chci pěkně pyšnit. Je sice pravda, že už nyní mám bříško větší, než jsem mívala, ale zatím pořád vypadám, jako kdybych jen ztloustla.

Jinak mě snad definitivně opustily nevolnosti, resp. nikdy mi nebylo úplně špatně, ani jednou jsem nezvracela, ale přece jen se občas dostavil nějaký ten nepříjemný stav. Stavy hladu každé dvě hodiny ale stále přetrvávají a ty se asi nezmění. 🙂

Na svou rostoucí postavu jsem se chtěla připravit nákupem nějakého volnějšího oblečení a za nákupy jsem vyrazila až do Prahy. 😉 Byla jsem tam vyslána služebně, a abych nejela jen tak „na otočku“, spojila jsem povinnost s potěšením. Nakonec jsem nakoupila jen pár triček, úžasné sluneční brýle, ale kalhoty, které potřebuji celkem nutně, jsem nikde nesehnala. Ne že by nikde žádné neměli, ale já jsem si prostě v hlavě vytvořila určitou představu, jak by měly vypadat, a takové jsem fakt nenašla. Je to už asi můj úděl, stává se mi to opakovaně, potkávám na ulici lidi oblečené do opravdu pěkných věcí, a když je pak sháním v obchodech, tak na ně nemůžu nikde natrefit. Tak zkusím ještě štěstí v našich hradeckých obchůdcích a uvidíme, jak to dopadne. Uvažovala jsem i nad tím, že si už rovnou koupím těhotenské kalhoty, ale myslím, že bude ještě více nemožné je někde sehnat.

POVÍDEJTE SI S DENISOU A DALŠÍMI TĚHULKAMI V DISKUZI!

Tento týden nás čeká první velký ultrazvuk v rámci prvotrimestrálního screeningu. Nemůžu se už dočkat, až si našeho drobka konečně pořádně prohlédneme a snad se i dozvíme, zda se uvnitř skrývá chlapeček nebo holčička. Já osobně žádné preference nemám, resp. chtěla bych mít určitě alespoň dvě děti a chtěla bych, aby alespoň jedno z nich byla holčička. Partner mi však řekl, že si je jistý, že nyní čekáme kluka. Kde bere tu jistotu, nevím, tak uvidíme, jestli bude mít pravdu. Příště poreferuji.

Mějte se moc krásně a zase za týden.

Denisa


Denisa právě prožila 12. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476597672199141.jpg

15.5.2014 12:14  | autor: Denisa Stehlíková

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist