Vždy skok napřed…

Na začátku každého výrobku značky Skip Hop stojí otázka: „Je zde nějaký lepší způsob?“ Na tuto otázku hledali odpověď dva novopečení rodiče, kteří se nechtěli spokojit s tím, co tehdejší trh nabízel, a tak si položili tuto otázku a společně hledali odpověď. Našli ji ve značce Skip Hop.

Příběh značky Skip Hop

Produkty značky Skip*Hop vnášejí do rodičovství zábavu a inovativní design propracovaný do nejmenšího detailu. Vyvíjeli je lidé, kteří prožívali rodičovství na vlastní kůži, a tak měli přímou zkušenost s tím, co každý rodič a každé dítě potřebuje.

Vše začalo v roce 2003. Ellen a Michael Diamant se právě stali rodiči. Byli sice obklopeni možnostmi a výběrem, ale něco stále postrádali. Když se pak poohlíželi po vhodné přebalovací tašce, byli zklamáni a rozhodli se přijít se svým vlastním konceptem.

Vše na jednom místě

174x130-3.jpgEllen a Michael dobře věděli, že každý zaneprázdněný rodič nejvíce ocení řešení ve stylu „vše-na-jednom-místě“, tedy řešení, které je funkční, inteligentní a navíc krásně vypadá. A takové jsou i přebalovací tašky, které stojí na úplném počátku značky Skip*Hop. Kombinují moderní styl společně s vysokou funkčností. Díky úložnému prostoru už budete mít vše po ruce. Jednotlivé části úložných prostorů jsou od sebe dobře odděleny, a tak nebudete muset nic chaoticky hledat. Samozřejmostí jsou nastavitelné pásky, abyste tašku mohli nosit nejen přes rameno, ale i ji upevnit na kočárek.

Značka Skip*Hop se ale zdaleka nevyznačuje jen přebalovacími taškami. Sortiment obsahuje i plyšové hračky, veselé batůžky, jídelní sety, barevné kolotoče pro naše nejmenší i výrobky do vany.

800x800-2_0.jpg

Příslib bezpečí

Výrobky značky Skip*Hop nejen že splňují, ale ve většině rovnou překračují veškeré příslušné normy, které se týkají bezpečnosti prodeje výrobků na trhu. Bezpečnost zahrnuje jak fyzické a mechanické standardy, tak i podporu současné legislativy týkající se chemických látek a minerálů, jako je BPA, olovo a ftaláty.

Všechny strany, podílející se na výrobě produktů značky Skip*Hop, jsou povinny dodržovat tyto pokyny. Všechny testy jsou navíc prováděny nezávislými registrovanými zkušebnami.

800x800-5.jpg

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist