Aviril: s heřmánkem na citlivou dětskou pokožku

Rumánek, marunka, sluníčko či kamilka - to všechno jsou lidová označení heřmánku. Tento lidový „všelék“ a jeho éterický olej – azulen – jemně pečuje o citlivou dětskou pokožku. Najdete ho v kosmetické řadě Aviril, kterou používaly i naše maminky.
foto: archiv firem

Heřmánkový olejíček Aviril pohladí jemnou dětskou pokožku

Heřmánek pomáhá zklidňovat kožní záněty a obsahuje antibakteriální složky, které mohou rovněž urychlit léčení již vzniklých infekcí. Dětský olej Aviril jemně čistí a ošetřuje citlivou pokožku našich nejmenších. Díky éterickému oleji z heřmánku azulenu vytváří olejíček na hebké dětské pleti film, který ji chrání před zarudnutím, proleženinami a povětrnostními vlivy. Také do koupele můžete přidat pár kapek olejíčku, který dětskou pokožku příjemně promastí.

Tip: Mezi jednotlivými přebaleními nechejte miminko chvíli „vyvětrat“ a pak ošetřete olejíčkem Aviril. Olejíček nemusí pečovat jen o miminka - na suché ruce, lokty či paty se tato péče hodí i pro maminku.

Téměř polovinu dětí potrápí opruzeniny

Opruzeniny se vyskytují nejčastěji v oblasti kožních záhybů, v tříslech a pod zadečkem - tedy v plenkové oblasti. Ke zklidnění pokožky jsou vhodné vitamíny E a D (panthenol) a heřmánkový extrakt, které najdete v Aviril dětském krému. Ochranný krém Aviril díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu pomáhá s regenerací a hojením podrážděné pokožky.

Dětská pokožka jako v bavlnce díky zásypu

Azulen, éterický olej z heřmánku, účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, působí také protizánětlivě. Při zapaření zadečku je podle zkušeností maminek řešením číslo jedna čistá voda a zásyp. Jeho výhodou je, že dokáže rychle absorbovat vlhkost. Díky azulenu napomáhá dětský zásyp Aviril rychlejšímu hojení. Podrážděné místo chrání zásyp před mikroby a bakteriemi a současně brání šíření zánětlivých procesů.

Doba, kdy stačí děťátko obléct do trička a nechat pokožku volně dýchat, je ještě daleko. V péči o jemnou dětskou pokožku se však můžete spolehnout na řadu Aviril jako i několik předchozích generací.

Dětskou kosmetiku ALPA zakoupíte v síti prodejen Teta, Billa, Makro, Rossmann, DM drogerie, Ahold, Globus a Tesco.

31. 3. 2016 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené