Čtyři roční období s Medvídkem Pú

Medvídek Pú a jeho kamarádi ze Stokorcového lesa – Ijáček, Tygr a Prasátko jsou odedávna nerozlučnou čtyřkou, která nesmí chybět v žádné dětské knihovničce. Medvídek Pú je stále v dobré náladě a kamarád každým coulem. Dobrodružství je jeho druhá přirozenost, a je-li na konci snažení něco malého k snědku, tím lépe. Prasátko zase dokáže ledacos zamotat. Když ale začíná jít do tuhého, velmi často si vzpomene, že vlastně musí zpátky domů. A co oslík Ijáček? Typický škarohlíd, který nechápe, proč by se zrovna jemu mělo dařit dobře. Jeho monology se dobře hodí na mnohé životní situace.

Nestárnoucí příběhy

kamarádů ze Stokorcového lesa mají dodnes plno čtenářů. Jakmile děti poprvé knihu otevřou a přečtou si první kapitoly, čekají, že jim budete číst Medvídka Pú každý večer.

V Česku Medvídek Pú poprvé vyšel v roce 1958 ve vynikajícím překladu Hany Skoumalové. To, že je Medvídek Pú knížka, která mnohem silněji vyzní při četbě nahlas je potvrzeno díky hlasu Marka Ebena, který knihu namluvil. Výsledkem se stala asi nejlepší porevoluční nahrávka mluveného slova u nás. V současné době příběhy Medvídka Pú vydává dětské nakladatelství Egmont.

Sbírka zábavných příhod, při kterých Pú se svými kamarády ze Stokorcového lesa poznává svět přírody i to, jak se v průběhu roku mění. V knížce najdete také různé hry pro každé ze čtyř ročních období.

Běžná cena: 299 Kč

Rozměr: 200x250 mm, vázané

www.egmont.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené