Maminky spoléhají na Aviril a jeho kvality již od roku 1927

Experimentovat s citlivou pokožkou našich nejmenších se nevyplácí, proto se maminky spoléhají na časem a tradicí ověřené produkty Aviril. I naše maminky používaly tuto dětskou kosmetiku, proto nám vůně dětského olejíčku připomíná i vlastní dětství.
foto: archiv firem

Uklidňující heřmánek

Azulen – éterický olej z heřmánku zklidňuje podrážděnou pokožku i případné záněty. Dětský olejíček Aviril vytváří na pokožce jemný film, který ji chrání před zčervenáním, mikroby a bakteriemi.

Jemná masáž dětského tělíčka při nanášení Avirilu vykouzlí úsměv na tváři i vašemu miminku. Vzájemná blízkost přinese děťátku pocit bezpečí a připraví ho na klidný spánek. Pravidelné používání dětského olejíčku zajišťuje dětské pokožce vláčnost, jemnost a propůjčuje jí jemnou vůni. Tradiční skleněná lahvička je recyklovatelná, a díky tomu šetrná k přírodě.

Stop zapařenému zadečku

Při přebalování zadeček dítěte omyjte čistou vodou nebo utřete vlhčeným ubrouskem. Pokud je pokožka podrážděná nebo začervenalá, potřete ji vrstvou krému Aviril. Krém Aviril je díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého výborným pomocníkem na zapařenou pokožku. Heřmánkový extrakt a panthenol pomáhají s regenerací a hojením podrážděné pokožky.

Nejúčinnější je zásyp

Při opruzení děťátko trápí štípání a bolest pokožky. Podle zkušeností maminek je v tomto případě řešením číslo jedna čistá voda a zásyp. Výhodou zásypu je, že dokáže rychle absorbovat vlhkost. Díky azulenu napomáhá dětský zásyp Aviril rychlejšímu hojení. Podrážděné místo chrání zásyp před mikroby a bakteriemi a současně brání šíření zánětlivých procesů.

Dětskou kosmetiku ALPA zakoupíte v síti prodejen Teta, Billa, Makro, Rossmann, DM drogerie, Ahold, Globus a Tesco.

31. 3. 2016 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené