Překvapení pod stromečkem

VÁŠ PŘÍBĚH: PRVNÍ VÁNOCE S MIMINKEM Letošní rok byl pro naši rodinu velmi důležitým a krásným. V srpnu se nám narodil syn Richard. Proto jsme se na první společné Vánoce obzvlášť těšili. Atmosféru Vánoc jsem vytvořila pomocí dekorace, dům provoněla vůně oblíbeného cukroví a slavnostní náladu doplnily vánoční koledy.

Jako každý rok na Štědrý den jsme se sešli u mých rodičů. Maminka měla nachystanou spoustu cukroví a dobrého jídla.

Nemohli jsme se dočkat štědrovečerní večeře a poté rozbalování dárků. K večeři byl výborný salát s kaprem, i náš mimísek dostal svůj „vánoční sunárek“.

Celý den byl Ríšánek nervózní. Říkali jsme si, že se asi až moc těší na dárky. Po večeři jsme všichni šli ke stromečku, kde nám Ježíšek nadělil spoustu dárků. Nejvíc jich měl Ríša. Najednou se náš malej brouček usmívá jako sluníčko, nadělil nám obrovský vánoční miminkovský dářeček! Měli jsme z něho velikou radost, a Ríša z přebalování už menší.

Pro mě a mého muže je Ríša nejkrásnějším společným dárkem a vánoční svátky jsme si vychutnali plným douškem pohody a radosti.

Pavlína Štechová
(22. 1. 2010)

Více o tématu: mimísekpřebalovánísyn

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist