Nejkrásnější děti dubna se svými mazlíky

Dubnové kolo soutěže HappyFoto Babyroku mělo téma Dítě a živé zvíře. Roztomilých fotek dětí s jejich zvířecími kamarády se nám sešly stovky a vybrat z nich vítěze byl těžký úkol. Podařilo se a my vám je dnes rádi představíme.

1. místo: Filípek

Tříletý Filípek zaujal porotu i hlasující z řad veřejnosti svým zarputilým výrazem nad želvičkou. Těžko říct, na co v té chvíli myslel, každopádně se podařila fotka, která vykouzlí úsměv na tváři každého. Vznikla na rodinném výletě na Safari ve Dvoře Králové. Zachycená želva, tedy není žádný domácí mazlík. Filípek má zvířátka moc rád, hlavně pejsky: „Vždy venku na ně ukazuje a křičí: Mami ten líbí,“ směje se jeho maminka Lucie.

filipek.jpg

Fífa nebo Fifánek, jak mu doma říkají, není v soutěži nováčkem, ale získat ocenění se mu podařilo až po několikáté účasti. Jak vidno, stále platí, že vytrvalost růže přináší. Co vám ještě o Filípkovi prozradíme? Není to žádný stydlín a fotí se moc rád, jak nám prozradila paní Lucie: „Rád se předvádí a je středem pozornosti.“ Čím bude, až vyroste? V tom má rodák z Nového města pod Smrkem jasno už teď: „Už rok slyšíme doma jen hasič, hasiči, tak máme asi vybráno.“

2. místo: Julinka

Sladká holčička v obležení koťátek je neodolatelná, není divu, že jí porota přisoudila druhé místo. I když se na první pohled může zdát, nejedná se o ateliérový snímek. Jak nám prozradila maminka Katka, vítězné foto vzniklo na návštěvě u tety, kde zrovna měli koťátka. I když je Julince teprve deset měsíců, je jasné, že zvířátka bude mít v oblibě: „Líbily se jí kočičky, se kterými se fotila. A výská, když vidí pejska,“ svěřila nám maminka.

julinka.jpg

Soutěže Babyroku se zúčastnila poprvé a hned se umístila. Není divu, že jí doma říkají malá modelka: „Při fotografování moc ráda pózuje a skvěle spolupracuje.“ Mimo focení si ráda hraje se svými dvěma staršími sourozenci, prozpěvuje si a válí se v peřinách.

natalka_0.jpg3. místo: Natálka

Natálka schovaná za klubíčkem béžových chlupů, které jen sotva unese, uzavírá naši trojici superfinalistů. A i když vyhrála s fotografií štěňátka, miluje všechna zvířátka: „Nedávno se nám narodila tři koťátka a Naty je z nich unešená. Pořád se s nimi chce mazlit,“ napsala nám maminka Barbora. Na otázku, jak vznikl vítězný obrázek, prozradila: „Fotografii vyfotila babička, když se byla Natálka na štěňátka poprvé podívat. Musela je ukázat každému, kdo k nám přijel, měla z nich obrovskou radost.“

Princezna i Kolblížek – to jsou přezdívky holčičky, která v červenci oslaví třetí narozeniny. Kromě zvířátek miluje lumpačení se sestřenicemi Kačenkou a Karolínkou, ale hrad z kostek staví nejraději s maminkou. A jaké jsou její představy o budoucnosti? „Zatím chce být paní učitelka a jezdit s traktorem jako děda,“ směje se paní Barbora.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist