SOUTĚŽ: Cvičte s trenérem ve svém obýváku!

Rozhodla jste se zhubnout a vylepšit svou postavu? Pak se jistě chystáte začít pravidelně cvičit pod vedením trenéra a upravit svůj jídelníček.

Ano, to se řekne snadno, ale jak to udělat, když vaše oblíbená lekce ve cvičebním centru nebo fitness začíná přesně v době, kdy musíte vyzvednout děti ze školky nebo družiny, nemáte hlídání, šéf protáhl poradu a navíc chce ještě dnes poslat důležitý report. Důvodů a „omluv“ proč zrovna dneska cvičit nestihnete je prostě vždycky celá řada. Přitom pravidelnost je pro výsledný efekt vylepšení postavy a zhubnutí to nejdůležitější.

Máme pro Vás pohodlné řešení. Nemusíte nikam chodit a můžete cvičit pod vedením trenéra i doma, ve svém obýváku.

Získejte zdarma sadu 3DVD od portálu FITHALL.cz. Stačí se stát fanouškem Babyweb.cz na Facebooku.

Jak se soutěže zúčastnit?

Stačí se stát fanouškem Babyweb.cz na Facebooku a čekat, zda se na Vás usměje štěstěna.

Vyhlášení výherce

Každý pracovní den od 24.1.2011 do 4.2.2011 se podíváme na profil Babyweb.cz na Facebooku a osoba, která bude ve 2 hodiny odpoledne zobrazena v náhledu našich fanoušků v druhém sloupci a druhém řádku se stává výhercem 1 sady DVD.

Výhra

Celkem budeme vybírat 10 výherců. Každý z nich získá sadu 3 DVD od portálu Fithall.cz. Podrobnosti o sadě DVD naleznete zde

Předání výher

Výherci budou kontaktování prostřednictvím Facebooku. Na základě kontaktních údajů, které nám zašlou budou výhry odeslány portálem Fithall.cz na jejich adresu

Co můžete nalézt na portálu FITHALL.cz?

Největší výhodou portálu FITHALL.cz je, že nemusíte nikam docházet a dokonce ani nic platit. Pokud nestihnete zajít do fitness, můžete si zacvičit pod vedením trenéra i doma, kdy se to hodí vám a máte chvilku klidu pro sebe. Na těchto internetových stránkách si můžete zacvičit podle více než 100 videí s profesionálními trenéry a získat tak nejen štíhlejší linii a pevnější svalstvo, ale i lepší pocit ze sebe sama. Stačí, když kliknete na stránky FITHALL.cz a najdete si nejvhodnější cviky pro vás – jóga, pilates, posilovací cvičení nebo speciální lekce pro těhotné a čerstvé maminky.

A pokud to myslíte se svým cvičením opravdu vážně, můžete si sestavit individuální cvičební plán přesně podle doporučení odborníků. Na stránkách naleznete také vzorové jídelníčky a rady, jak se správně stravovat při redukční dietě, abyste snížila příjem kalorií a zároveň ale doplňovala dostatečně energii potřebnou pro cvičení.

Navíc teď mají uživatelé tohoto portálu možnost si zakoupit DVD portálu FITHALL.cz za jedinečnou cenu. V této edici vyšly doposud tři DVD. První je určeno pro všechny, kteří chtějí zhubnout a cítit se fit. Cvičení je zaměřené na zlepšení fyzické kondice, pohybové koordinace a posílení důležitých svalových skupin. Druhé DVD nabízí kombinaci cvičení Jógy a Pilates. Cvičení vám pomůže odbourat chronický stres, naučí vás relaxovat a načerpat novou energii. Poslední DVD je určeno čerstvým maminkám a je zaměřeno na posílení ochablých svalů, posílení pánevního dna a zlepšení fyzické kondice po porodu.

Výherci

24.1.2011 – Jana Domluvilová

25.1.2011 – Pavla Vystrčilová

26.1.2011 – Michaela Vnoučková (původní výherce – Kamila Grygarová – si nevyzvedla výhru)

27.1.2011 – Eva Matoušková

28.1.2011 – Magdaléna Kosnovská

31.1.2011 – Věra Wagnerova

1.2.2011 – Libuše Kaiserová

2.2.2011 – Kateřina Valášková

3.2.2011 – Daniela Dostálová

4.2.2011 – Klára Jarošová

20.1.2011 3:42 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist