Inhalátory pro domácí použití

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký inhalátor si můžete pořídit domů pro sebe i pro své děti? Máme pro vás několik šikovných rad a tipů na dětské i dospělácké inhalátory a zvlhčovače vzduchu pro běžné používání i pro citlivé jedince a pro alergiky.
foto: archiv firem

Účinná zbraň proti otravné rýmě

Nebaví vás smrkání, kýchání a obtěžující rýma? Máme pro vás tip na zbraň proti nachlazení a otravné rýmě. Využijte šikovného domácího pomocníka, kterým je inhalátor.

Inhalování vám přinese úlevu a navíc budete preventivně posilovat odolnost dýchacích cest. Inhalace také podporuje léčení a účinnější doléčování rýmy, kašle, nachlazení, zánětů hrtanu či průdušek a pomáhá při chronických potížích, například při chronické rýmě a ulevuje při alergické rýmě nebo astma.

Domácí veselé inhalátory pro děti

Bojí se vaše děti všech možných lékařských přístrojů a zdravotních pomůcek? Nepropadejte panice, to je naprosto běžná situace v mnoha českých rodinách.

Máme pro vás tip na atraktivní inhalační přístroje, kterých se děti bát nebudou. Máme totiž z praxe ověřeno, že veselé tvary a barvy doplňků pomáhají dětem zbavit se strachu z inhalátorů.

Rozhodně vám doporučujeme pro léčbu laryngitidy a dýchacích obtíží u dětí používat dětské inhalátory s veselými barvami a tvary (například ve tvaru želvy). Ty jsou dětmi lépe přijímány a pomáhají jim překonat strach z neznámých přístrojů.

Zvlhčovače vzduchu pro alergiky a astmatiky

Na závěr pro vás máme ještě jeden tip na užitečné domácí přístroje. Jde o zvlhčovače vzduchu, které slouží k nepřímé inhalaci a pomáhají astmatikům a lidem, kteří trpí dýchacími obtížemi či alergií. Tyto přístroje zvlhčují okolní vzduch, který dýcháme, zabraňují vysušování sliznice a zamezují vzniku nejrůznějších potíží s dýchacími cestami.

Na trhu je k dispozici mnoho typů elektrických zvlhčovačů (dětské, ultrazvukové, s rotační hlavou, tepelné, s ionizátorem, pro silné astmatiky a další).

Pokud se v široké nabídce nevyznáte a potřebujete poradit od skutečného odborníka, kontaktujte specialisty z firmy KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. na emailu krasny@szo.cz nebo na FACEBOKU.

30. 5. 2016 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené