Plánované rodičovství: Nejlepší cesta k narození zdravého dítěte

Uvažujete o miminku a chcete otěhotnět? Chcete si otěhotnění naplánovat, být zdravá a připravená na těhotenství? Nezoufejte. Zbrusu nová kniha renomovaného českého autora, MUDr. Stanislava Trči, CSc., vám přináší spolehlivé rady. Seznámí vás s aktivitami, které je rozumné včas naplánovat, jak si máte počínat v případě, že se otěhotnění nedaří. Upozorňuje na nebezpečí kouření, obezity, stresu, pití alkoholických nápojů, užívání drog apod. Obsahuje podrobný návod, jak se správně chovat a stravovat v době těhotenství. Přejeme vám hodně štěstí a spoustu radostí s vašimi potomky.

Informace o autorovi:

MUDr. Stanislav Trča, CSc., se narodil v jižních Čechách. Do gymnázia chodil v Písku. Promoval na Fakultě Všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci pracoval jako lékař chirurgického oddělení Okresní nemocnice Mělník. Po třech letech nastoupil na gynekologicko-porodnickou kliniku v Praze, kde pracoval zpočátku jako sekundární lékař, později jako odborný asistent. Kromě odborné lékařské práce přednášel studentům. Složil atestaci I. a II. stupně z gynekologie a porodnictví.

Od roku 1973 kandidát lékařských věd (CSc.). Publikoval přes 40 odborných článků v domácích i zahraničních lékařských časopisech. Přednášel na několika celostátních lékařských sjezdech a také na zahraničních kongresech ve Vídni, Varšavě a Berlíně. Napsal několik populárně odborných knih, z nichž některé byly přeloženy do cizích jazyků.

 

  • Plánované rodičovství

  • podtitul: Nejlepší cesta k narození zdravého dítěte
  • autor: MUDr. Stanislav Trča, CSc.
  • formát: A5
  • vazba: V2
  • rozsah: 160 stran
  • prodejní cena včetně DPH: 199 Kč, 8,56 €

- Jak brzy otěhotnět
- Co vše je dobré včas naplánovat
- Když se nedaří otěhotnět
- Jak se chovat a stravovat v době těhotenství

http://www.grada.cz/katalog/kniha/planovane-rodicovstvi_5546/

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené