Plaváček Pavlínka na profesionálních fotografiích

Srpnové kolo Happy Foto Baby roku, ve kterém se soutěžilo na téma děti a voda, vyhrála sedmiměsíční holčička Pavlínka. V bazénu jí sice ještě pomáhají nadnášet ruce rodičů, ale umí se u toho tak krásně koukat, že její fotka zvítězila na celé čáře.
foto: Fotopromě.cz

Rozkošně plachý výraz si udržela i na fotografiích z pražského ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz, kde se jí ujaly specialistky na focení s malými dětmi. Že to umí stejně dobře s dětmi jako s fotoaparátem, je z fotografií krásně vidět. Spokojená byla nejen Pavlínka, ale i její rodina, která se přijela vyfotit s ní. Chcete-li také tak krásné fotografie vašeho dítěte i celé rodiny, zkuste je vyhrát v naší soutěži Baby roku. V listopadu se bude soutěžit na téma Dítě v autě. Takže fotoaparáty připravit!

Pavlínina vítězná fotografie vznikla v bazénu na zahradě, kde ji vyfotila její teta. A jelikož nejen pohybem a sluncem živ je člověk, prozradíme ještě, že miluje leporelo Broučci na pouti, a to prakticky od narození. Tak uvidíme, která záliba jí vydrží déle – jestli focení nebo čtení. :-)

 

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené