Čekáte miminko? Využijte program Manažerka mateřství

Získejte až 2000 Kč pro klidné těhotenství a pro zdraví miminka. Neplaťte více, když nemusíte!
foto: archiv ČPZP

Těhotenství patří mezi nejkrásnější období života ženy, ale co si budeme povídat, je to také pěkně stresující záležitost spojená s obavami, aby se miminko vyvíjelo a rostlo tak, jak má. Pokud již máte své zkušenosti, jistě nám dáte za pravdu, že se v tomto období hodí každá pomocná ruka a opora. Proto vám představujeme zajímavý tip, který vám pomůže prožít toto období v klidu a bez stresu.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna nabízí preventivní program s názvem Manažerka mateřství, v jehož rámci dostane každá nastávající maminka ve věku od 18 let příjemný příspěvek v hodnotě 1500 Kč, který může využít například na nákup vybraných vitaminů, doplňků stravy a léčiv pro těhotné. Příspěvek lze ale uplatnit i na nadstandardní vyšetření nebo péči ve zdravotnických zařízeních spojenou s těhotenstvím (která není hrazená nebo je jen částečně hrazená z všeobecného zdravotního pojištění), jako je například prvotrimestrální screening nebo epidurální analgezie. A velmi zajímavá je i možnost využití příspěvku na kurzy pro těhotné, plavání, těhotenské masáže nebo psychoprofylaktickou přípravu k porodu.

A nezapomínáme ani na miminka

Pro zdraví miminka můžete získat Balíček Miminko, a to až do výše 500 Kč. Program je pro děti narozené v letech 2012 a 2013 a využít jej můžete na cvičení a masáže miminek, či na nákup vybraných produktů z lékáren. Navíc každý novorozenec obdrží při registraci na kterékoli pobočce novorozenecký balíček.

Registrujte se k ČPZP na našich pobočkách po celé ČR nebo on-line na www.cpzp.cz

O konkrétních podmínkách se informujte na www.cpzp.cz nebo na Infocentru 810 800 000.

20. 5. 2013 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené