Hebkost pro citlivou pokožku

Novorozenci a malé děti patří mezi stále rostoucí počet osob s citlivou pokožkou, alergiemi a atopickými ekzémy. Prací prášky Persil Sensitive se hodí na praní dětského oblečení i oblečení osob s citlivou pokožkou nebo pokožkou náchylnou k alergiím. Nezapomeňte ale, že stejné nároky by se měly vztahovat i na aviváž.
foto: archiv Henkel

Persil doporučuje aviváže Silan

Máte-li vy nebo vaši nejmilejší citlivou pokožku, používejte speciální prací prostředky a aviváže určené pro citlivou pokožku. Produkty Persil Sensitive a Silan Natural Sensitive byly vyvinuty cíleně pro osoby s citlivou pokožkou a děti. Jsou dermatologicky testovány, neobsahují barviva a jejich vůně byla vyvinuta se zvláštním ohledem na citlivou pokožku.

                         

Silan Natural Aloe Vera & Pearls má jemnou a uklidňující vůni, citlivé pokožce poskytuje tu nejlepší ochranu a péči a je vhodný i na jemné prádlo malých dětí. Silan Natural Aloe Vera & Pearls využívá technologii mikro perliček a je dostatečně citlivý i vůči té nejchoulostivější pokožce a oblečení.

Odborníci společnosti Henkel vytvořili jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí a výsledkem je nová dermatologicky testovaná aviváž, která zaručuje výjimečnou měkkost ve dvou jemných uklidňujících vůních - mandlové mléko nebo avokádový olej, oboje s aloe vera. Vůně se průběžně uvolňují z oblečení během nošení, takže dlouho vydrží.

Nová řada Silan Natural Aloe Vera & Pearls je k dispozici v lahvích o objemu 500 ml, 1 l a 2 l. Silan Natural Aloe Vera & Pearls s mandlovým mlékem je k dostání i v 3l lahvích.

Díky vysoce účinným pracím prostředkům značky Persil a avivážím Silan určeným speciálně pro citlivou kůži si spotřebitelé mohou být jisti vynikající péči o choulostivou pokožku členů své rodiny, aniž by byla jakkoli ohrožena účinnost praní.

Proč používat aviváž?

Prádlo vyprané s aviváží je při kontaktu s pokožkou jemnější a jeho vlákna zůstávají uhlazená, což usnadňuje žehlení a vám tak šetří čas. Prádlo vyprané s aviváží se lépe a rychleji suší.

Díky aviváži vypadá prádlo také déle jako nové. Při praní bez aviváže se mohou vlákna třepit nebo tvořit uzlíky a tím se rychleji opotřebovávat.

Máte citlivou pokožku, která má sklony k vysychání, červenání a popraskávání?

Zde je několik zajímavých tipů:

  • Vyvarujte se příliš častému nebo dlouhému koupání v horké vodě a mytí mýdlem. Když už koupeli neodoláte, nezapomeňte použít olej do koupele. Další důležitou zásadou je dostatečný přísun tekutin. To platí i v případě dětí.
  • Pamatujte, že ideální tkaniny, se kterými přichází citlivá pokožka do styku, jsou bavlna a hedvábí. Umělé látky a vlna může způsobit alergickou reakci nebo podráždění.
  • Máte-li citlivou pokožku, používejte speciální prací prostředky určené pro citlivou pokožku. Produkty Persil Sensitive byly vyvinuty speciálně pro osoby s citlivou pokožkou a děti.

Navštivte nové stránky www.persil.cz a www.silan.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené