Imunita dětí v zimě

Bacily jsou všude a v dětském kolektivu se každá viróza lehce šíří. Výsledkem jsou teploty, kašel, nudle u nosu a probdělé noci. Doplněk stravy MultiIMUN Sirup obsahuje vitamín C, snižuje míru únavy i vyčerpání a přispívá k normální funkci imunitního sytému.
foto: archiv firmy OMEGA PHARMA a.s.
foto: archiv firmy OMEGA PHARMA a.s.

Vsaďte na vitamín C

Imunitou nazýváme schopnost organismu bránit se útoku vnějších i vnitřních škodlivin. Tato přirozená obranyschopnost v zimě klesá a je potřeba ji preventivně posilovat. Především je nutné dodávat tělu vitamín C, který přirozeně nabudí funkci imunitního systému, sníží únavu a uleví od vyčerpání.

Přidejte extrakt z hlívy ústřičné

Dalším důležitým bojovníkem proti virózám je hlíva ústřičná, jejíž vlastnosti znali již starověcí Číňané. Tato houba roste převážně na listnatých stromech, ze kterých čerpá živiny. Obsahuje proto vysokou koncentraci vitamínů B, C, D, stopové prvky jako železo, draslík, zinek, selen, beta-glutany, a širokou škálu důležitých proteinů, enzymů a mastných kyselin.

Sirup bez konzervantů MultiIMUN dětem chutná

Přípravek MultiIMUN Sirup (doplněk stravy) kombinuje složení vitamínu C a extraktu z hlívy ústřičné, která obsahuje 30% koncentraci povzbuzujících beta-glukanů. Přípravek je navíc obohacen o nukleotidy.

Doplněk stravy MultiIMUN Sirup (150 ml) obsahuje látky, které děti v zátěžovém zimním období potřebují, je bez konzervantů a navíc dětem vážně chutná. Dle odborného posudku České pediatrické společnosti je přípravek vhodný pro děti od 1 roku.

Chci se dozvědět více.

Sirup MultiIMUN, doplněk stravy

Sbírejte magnetky a zpívejte s rapujícím lvem

V každém balení najdete také dárek v podobě magnetky s lvíčkem Multikingem. Podívejte se na hravé video:

10. 2. 2014 |
Komerční prezentace

Naposledy navštívené