Nejlepší péče o citlivou pokožku dětí i dospělých

Miminka jsou již pár okamžiků po svém narození v kontaktu s nejrůznějšími textiliemi, ať už jde o vlastní nebo maminčino oblečení, povlečení v postýlce, plenky nebo ručníky. Protože mají jemnou a citlivou pokožku, je velice důležité chránit ji před podrážděním.

Podobně jako miminka jsou na tom i lidé s citlivou nebo alergickou pokožkou. Proto stále více lidí žádá výrobky šetrné k citlivé pokožce, které se zároveň vyznačují výbornou účinností při praní. Právě těmto požadavkům vychází vstříc inovovaný Persil Sensitive Aloe Vera Pearls. Představuje jedinečnou technologii založenou na mikro perličkách s obsahem Aloe Vera. V šetrné péči o citlivou pokožku nezaostává ani aviváž řady Silan Natural Aloe Vera & Pearls.

Jde o dermatologicky testovaný prací prostředek pro jemnou a citlivou pokožku dokonce i těch nejmenších miminek. Využívá technologii uzavření Aloe Vera v malých mikro perličkách, které během praní uvolňují svůj obsah do vláken oblečení. Účinná receptura si velice šetrně poradí i s odolnými skvrnami od čaje, kakaa či borůvkového džemu.

Persil Sensitive Aloe Vera Pearls je na pultech obchodů k dostání jako prací gel nebo prášek. K dispozici je také Silan Natural Aloe Vera & Pearls. Jde o inovaci aviváží Silan pro citlivou pokožku. Tato dermatologicky testovaná aviváž obsahuje unikátní recepturu mikro perel a Aloe Vera, která jemně pečuje i o tu nejchoulostivější pokožku a oblečení.

K dostání je ve dvou jemných uklidňujících vůních - mandlového mléka nebo avokádového oleje. Obě varianty obsahují navíc parfém Aloe Vera. Parfém se uvolňuje postupně během nošení, což zajistí dlouhotrvající vůni vašeho oblečení.

Díky vysoce účinným pracím prostředkům značky Persil a avivážím Silan určených speciálně pro citlivou pokožku, si spotřebitelé mohou být jisti vynikající péčí o choulostivou pokožku členů své rodiny, aniž by byla jakkoli ohrožena účinnost praní.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Osobně nesouhlasím s tímto publikovaným výrobkem. Synáček má velice citlivou pokožku, vyzkoušeli jsme snad opravdu vše. Na radu kamaráda jsem koupila prášek od Dedry. Je to nejlepší, nevoní, vypere opravdu vše. Vřele doporučuji!

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené