Novinka na trhu: Eukalyptový olej ve vaší pračce

Lidé se stále častěji upínají k přírodě. Nyní si můžete dotek přírody dopřát i díky čerstvě vypranému prádlu. Do prodejen totiž přichází nový prací prostředek Persil Pure & Natural, jehož receptura je obohacena o účinné rostlinné přísady pro dokonalé praní a přirozenou svěží vůni.

Nový prací prostředek se může pochlubit účinnou recepturou obahacenou o přírodní látky. Složení je navíc obohaceno o přírodní eukalyptový olej, který prádlu dodá dlouhotrvající osvěžující vůni a do našich domovů vnese skutečný dotek přírody. Parfém tohoto prostředku se kromě eukalyptu otevírá i zelenou ovocnou vůní s příměsí květinových tónů růže a konvalinky.

Receptura se může pochlubit také jedinečným systémem odstraňování skvrn Cold Active. To znamená, že již na začátku pracího cyklu, kdy je voda ještě studená, dojde k aktivování směsi enzymů. Účinné látky tedy začnou působit na mastné skvrny již při nízké teplotě a úplně je odstraní.

Spolehněte se při praní prádla na nový prací prášek a buďte si jisti, že bude nejen zářivě čisté, ale také provoněné nádhernou a svěží vůní eukalyptu.

Nový Persil Pure&Natural - Inspirován vámi!

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené