Proč právě rajčátka od Vafrutty?

Značka VALFRUTTA nabízí prémiovou kvalitu svých produktů zejména díky tomu, že pěstuje rajčata na vlastních polích. To jí umožňuje zaručit 100% kvalitu vstupní suroviny, jelikož nemusí nakupovat rajčata na burzách jako většina výrobců. Protože jsou zpracovatelské závody vzdáleny maximálně hodinu od pěstitelských plantáží, plody jsou na místo zpracování dopraveny velice rychle – dlouhá přeprava při vysokých venkovních teplotách totiž rajčatům rozhodně dobře nedělá.

Valfrutta se vyznačuje jedinečným způsobem zpracování rajčat přímo v den sklizně, a to zcela přírodní cestou – pouze pomocí tepla. Vstupní surovina v dokonalé kondici, okamžité a šetrné zpracování, to jsou hlavní znaky garance kvality a chuti rajčat Valfrutta.

Konzervovaná rajčata jsou sice základem především středomořské kuchyně, ale dnes získávají stále větší oblibu i při přípravě tradičních českých jídel. Zejména mladé spotřebitelky zjišťují, že kromě běžného rajčatového protlaku, na který byly zvyklé jejich maminky, jsou na trhu k dispozici i varianty pyré, jehož rajčatová chuť je mnohem přirozenější. Pokrmy uvařené z rajčatového pyré chutnají opravdu po rajčatech, což třeba u rajské omáčky nebo polévky přece všichni chceme.

Zvýšený zájem o zdravou úpravu potravin kopíruje trend zdravého životního stylu, který u nás začíná být stále více populární. Rajčatové výrobky značky Valfrutta jsou synonymem snadné přípravy skvělých jídel s garantovanou kvalitou rajčat, kterou můžeme mít neustále doma po ruce.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené