Soutěž - Jak jste vybírali jméno pro vaše dítě?

Spolu s Pampers UNICEF vyhlašujeme soutěž „Jak jsme vybírali jméno našeho děťátka“ v rámci kampaně Pampers UNICEF „1 vakcína = 1 balení“!

Kampaň „1 balení = 1 vakcína“ má za cíl eliminovat výskyt novorozeneckého tetanu v Africe. Maminky v Africe svým dětem z pověrčivosti vybírají jméno až po třech měsících, kdy mají jistotu, že tetanus již dítě neohrozí.
V Evropě můžeme svým dětem vybírat beze strachu jméno už během těhotenství, protože díky dostupnému očkování není tetanus pro naše maličké nebezpečný.

Podělte se s ostatními, jak jste přišli na jméno pro svého mrňouska. Hrála v tom roli náhoda, zvláštní sen, rodinná tradice nebo něco úplně jiného?

Pište, těšíme se na vaše příběhy

Jak se soutěže zúčastnit?
V termínu od 18. 6. do 11. 7. 2010 vkládejte vaše příběhy do speciálně připraveného diskuzního fóra. Připomínáme, že pro vstup do diskusního fóra se musíte zaregistrovat.

Redakce vybere 50 nejzajímavějších příběhů, na které čekají hodnotné a užitečné dárky od společnosti Pampers.

Co můžete vyhrát?

60 balení plenek Pampers - giant pack s 96 plenkami Active baby v jednom balení, které jsou určené pro děti od 3 do 9 kg.

Pampers spolu s UNICEF organizuje kampaň „1 balení = 1 vakcína“, která bojuje proti novorozeneckému a mateřskému tetanu.

Vyhlášení výherců proběhne na Babyweb.cz ve čtvrtek 15. 7. 2010.

Podmínky soutěže:
Souhlas s uveřejněním textu na Babyweb.cz, za který je považováno vložení textu do diskuzního fóra.

Těšíme se na vaše příběhy a přejeme vám příjemné letní dny.

Vaše redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Dezi
Dezi

U nás to bylo celkem jednoduché,původně jsme mysleli,že to bude chlapeček a bude se jmenovat Josef,jenže po ultrazvuku nám pan doktor sdělil,že očekáváme holčičku,tak moje starší dcera,která už má taky Matýska nám miminko přejmenovala na Josefinku,no a kdyby se jí to nelíbilo,tak jsem jí dali i druhé jméno,aby si mohla vybrat,takže se jmenuje Marika Josefina,ale pro nás hlavně Pepinka.

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené