Vyhlašujeme nový ročník HappyFoto Baby roku 2013!

Máte doma nejkrásnější dítě? Jistěže ano! Ale to víte jen vy. Pokud se zúčastníte nového ročníku soutěže HappyFoto Baby roku 2013 o titul nejkrásnější dítě roku, dozví se to celý svět! Ve hře jsou navíc ceny v hodnotě 70 000 Kč, a to jen pro vítěze. Ani výherci v dalších pořadích neostrouhají.

Babyweb.cz a HappyFoto vyhlašují čtvrtý ročník oblíbené fotosoutěže HappyFoto Baby roku 2013. Letošní ročník se bude od minulého poněkud lišit, a to nejen v atraktivitě cen (k luxusnímu fotoaparátu a dalším odměnám pro vítěze jsme přidali ještě rodinný zájezd 2 + 2 v hodnotě 40 000 Kč). Všechny změny jsme připravili na přání soutěžících rodičů a věříme proto, že budou k lepšímu a k vaší plné spokojenosti.

Více vítězů

Asi tou nejdůležitější novinkou je, že šanci na výhru má více dětí než v minulosti. Umožňuje to malá změna v pravidlech, která říká, že ti, co postoupí do super finále v konkrétním měsíčním kole, se již nesmí účastnit dalších kol. Do superfinále postoupí každý měsíc tři soutěžící, o titul tak bude přímo soutěžit třicet dětí místo deseti v minulých ročnících. Další motivací pro vás rodiče budiž fakt, že na výhru dosáhne mnohem víc účastníků. Prostudujte si kompletní pravidla HappyFoto Baby roku 2013.

Aby to bylo napínavější, bude téma každého nového měsíce odhaleno až 1. den v daném měsíci. Nebudete tedy znát všechna témata dopředu jako dosud. Proto se můžeme těšit, že všechny fotografie budou čerstvé, právě vytažené z fotoaparátu. Motiv na měsíc březen je HAPPY BABY a my očekáváme závěje šťastných rozesmátých dětských obličejíků.

Pár tipů pro soutěžící, jak zvýšit šance

Vyfotit krásný obrázek je jedna věc a vložit ho na stránky HappyFoto Baby roku 2013 a hlasovat je věc druhá – obě velmi jednoduché v porovnání s dalším krokem – bojem o vítězství. Abyste zvýšili šance, budete potřebovat pomoc. Požádejte zbytek rodiny – babičky i dědečky, strýčky i tetičky – uvidíte, že se vyplatí uzavřít v rodině mír a přesvědčit všechny, aby hlasovali. Pak by měli přijít na řadu kolegové z práce, sousedky a kamarádky, všichni vám jistě rádi poskytnou svůj hlas.

Profil na Facebooku také dokáže divy. Kromě toho, že vystavíte soutěžní obrázek na své stránce, staňte se fanouškem fcb stránek Baby roku, protože více sdílení zvyšuje vaši šanci na vítězství!

Že stačí jen fotit a nenechat se odradit, ví své maminka loňské vítězky HappyFoto Baby roku 2012 – Sárinky:

Prozradíte nám, jak vlastně vítězná fotografie vznikla?
Vznikla na oslavě narozenin u mé mamky na zahradě, moje dcera Sára a synovec Tobík se tam cpali třešinkami, tak jsme je fotili o sto šest.

Proč jste ze všech fotografií, které jste vyfotila, vybrala právě tuto?
Je přirozená a výrazná, zaujala nás hned na první pohled.

Jste pravidelnou účastnicí foto soutěže o Baby roku. Jaký pro vás má význam vítězství v ročníku 2012?
Dalo by se říct, že jsem pravidelnou účastnicí, ale nesoutěžila jsem se každý měsíc. Význam? Ocenění fotek, které fotíme, ohromná radost… Nevím, jak význam popsat.

Kolika kol jste se zúčastnili? Zaznamenali jste úspěchy i v jiných kolech či ročnících Baby roku?
V roce 2012 jsme se zúčastnili asi pětkrát. Úspěšní jsme byli v kole Dítě a zvíře, tam jsme byli druzí, a v Dítě a voda, tam jsme skončili třetí, no a pak samozřejmě Dítě a jídlo, tam první. Rok předtím jsme soutěžili pouze jednou, a to s tématem Dítě a dítě a hned jsme postoupili do finále. Ve finále jsme byli čtvrtí.

Co pro vás fotografování znamená? Co vám přináší?
Znamená pro nás hodně, fotíme doma a všude, kam jedeme. Fotka dokáže zaznamenat neuvěřitelné okamžiky a pak nám uchovává vzpomínky právě na tyto jedinečné chvíle.

Sárinka je krásná holčička, fotí se ráda?
Fotí se moc ráda, dokáže před foťákem pózovat a různě se pitvořit .

Už jste byli na focení na titulku časopisu Máma a já. Jak to Sáru bavilo? Nestyděla se v cizím prostředí?mamaa_ja.jpg
Na focení jsme byli, Sáru to vcelku bavilo, ráda se obléká do šatiček, ale pak už se nechtěla fotit, ale pořád tancovat. V žádném případě se nestyděla, s fotografkou byla hned kamarádka.

Co má Sára ještě ráda? Povězte nám o ní něco víc.
Sára miluje vodu, od deseti měsíců s ní chodím na lekce plavání, skáče do hloubky, potápí se, plave pod vodou, stále se ptá, kdy zase pojedeme do bazénu. Moc ráda zpívá a tancuje, chodí na taneční kroužek. V zimě by zase pořád jen sáňkovala, prostě má ráda pohyb a chce být všude, kde se něco děje.

Čím by chtěla být, až vyroste?
Tak to vážně netuším, ale zkusím se jí zeptat. Tak říkala, že až bude velká, tak že bude lyžovat na velkých lyžích a na snowboardu a pracovat bude v bazénu.

Máte nějaký vzkaz pro maminky, které by se chtěly s fotografiemi svých dětí zúčastnit soutěže Baby roku, ale nenašly odvahu?
Myslím si, že k tomu není třeba odvaha, buď dítko vyhraje, nebo nevyhraje. Nevzdávat to a nebýt zklamaná, pokud její ratolest porota nevybere, i tak pro ni zůstává tím nejkrásnějším dítětem.

Abychom vás motivovali, přidali jsme do fotogalerie článku ještě další fotky Sáry, které nám poskytla její maminka. Je to opravdu snadné!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist