kamča

Revoluce v přebalování, jednoduchost vás překvapí

Jednoduchost použití dnešních látkových plen vás překvapí. Utrácíte velké peníze za jednorázové pleny, kterými vzápětí plníte odpadkový koš? Máte představu, že používání látkových plen je složitá a pracná záležitost? Omyl. V dnešní době moderních látkových plen se můžete přesvědčit o... Celý článek »

Těhulky LIVE: děkujeme za gratulace!

Je to krása, tolik hřejivých slov, která putují k těm našim čerstvým mrňouskům! Moc vám, milé spolumaminky, děkujeme a pokud to jen trochu půjde, všem odpovíme. Vaše Bára (Těhulka LIVE) a Helča a Kamča (Klub těhulek). Celý článek »

KLUB těhulek (4): Lucko, jsme s Tebou

Vlna solidarity s Lucčiným příběhem zasáhla každou z nás. Prohlídky a různé odběry absolvujeme teď průběžně také a faktem je, že to není nic příjemného pro žádnou těhulku! Nervozita při čekání na různé výsledky bohužel k těhotenství nerozlučně patří. Celý článek »

KLUB těhulek (1): Jsme v tom s vámi!

Všechny jsme na tom podobně. Všechny "jsme v tom", i když každá v jiném týdnu. Rozhodli jsme se "v tom" navzájem podržet a podporovat se i s vámi všemi kolegyněmi - těhulkami na diskusním fóru Babywebu. Každý čtvrtek se s námi setkáte i na hlavní... Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené