minerály

S kočárkem Prahou 2017: Nejlepší maminkovská party

Již po osmé budou Žluté Lázně v Praze Podolí patřit vám, maminky. Ve středu 24. května si každá maminka se svými dětmi může užít jedinečný den, pobavit se a seznámit s novinkami ze světa dětských produktů a služeb. Krom toho proběhne další pokus o překonání rekordu v počtu shromážděným kočárků na... Celý článek »

Co vše musíte vědět o vitaminu D

Nejpozději týden po tom, co jste si přinesli domů miminko, odcházíte z návštěvy pediatrické ordinace s receptem na Vigantol, který má vašemu dítěti dodat potřebný vitamin D. Proč ho máte dávat svému jinak zdravému miminku?  Celý článek »

Proč je mateřské mléko tak jedinečné?

Mateřské mléko je nejlepší komplexní stravou pro vaše děťátko. Nachází se v něm ty správné živiny ve správném množství a správném objemu, které potřebám vašeho děťátka dokonale vyhovují. Mateřské mléko je zkrátka jedinečná životodárná tekutina,... Celý článek »

Nehormonální podpora plodnosti

Snaha o miminko je v současné době velmi často řešeným problémem. Zoufalé partnerské páry vyhledávají jakoukoli osvědčenou radu, která by jim pomohla k vytouženému miminku. Podpořit jejich snahu může dostatečný příjem některých vitaminů a minerálů.  Celý článek »

Nejnovější články

Naposledy navštívené