Bořek Slezáček má syna závodníka

Nejsou mu ještě ani 3 roky, ale motokáru už řídí jako drak. Jde samozřejmě o tu dětskou šlapací, kterou si vyzkoušel na akci S kočárkem Prahou.

borek_slezacek-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Bořek Slezáček má syna závodníka – video ZDE

Herec a moderátor Bořek Slezáček je jedním z mála tatínků, kteří přišli 23. května do Žlutých lázní podpořit akci S kočárkem Prahou, a s sebou vzal i syna Kolju. Ten si okamžitě oblíbil závodní dráhu pro nové šlapací motokáry, které na akci představila firma KETTLER.

Tříletý Kolja Slezáček to rozjel na autíčku SPA, www.kettler.cz Foto: KETTLER

Bořek Slezáček se synem to na závodním okruhu pěkně rozjeli, co na tom, že Koljovi jsou teprve tři roky a jeho tatínkovi o 42 let víc. Kolja si vybral malé šlapací autíčko pro děti od tří let s názvem SPA a okamžitě trhal na dráze všechny rychlostní rekordy. Když šlápl do pedálů, měl Bořek běžící vedle něj co dělat, aby mu stačil. Nakonec ale ani on neodolal a po domluvě se zástupci firmy KETTLER sám nasedl do největší šlapací motokáry Indianapolis Air. Ta je sice určena pouze pro děti od 5 do 12 let a do hmotnosti 50 kg, ale bez problémů svezla i téměř stokilového Slezáčka staršího.

indianapolis_air_motokara2.jpg

Největší šlapací motokára svezla i Bořka Slezáčka. Indianapolis Air, www.kettler.cz Foto: KETTLER

Šlapací autíčka KETTCAR baví děti již 50 let

Autíčka vyráběná v Německu pod značkou KETTLER letos slaví 50. narozeniny a po světě se jich za tu dobu rozjelo více než 15 milionů. Na akci S kočárkem Prahou si mohly své závodnické schopnosti na malém okruhu vyzkoušet všechny děti, malé i velké. K dispozici byla místo klasických motorových motokár šikovná malá autíčka na zcela ekologický pohon, a to vlastními nožičkami – šlapací autíčka KETTCAR. Usednout za volant těchto dětských motokár mohou děti již od 3 let, jezdit na nich ale mohou i větší děti a dospělí až do váhy 50 kg. Vysoká kvalita autíček se prokázala i na závodní dráze, když autíčko otestoval přímo chlap jako hora Bořek Slezáček. Na akci si zajezdily také nejmenší děti, které si vyzkoušely tříkolku v designu Formule 1, anebo holčičí růžovou tříkolku ozdobenou korunkou pro malé princezny.

Tříkolka s vodicí tyčí Happytrike Racing, www.kettler.cz Foto: KETTLER

1.6.2012 2:31 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist