Cesta do Ameriky 2.díl: Socha Svobody? Nezájem. Lepší je míchačka

BATOLE LIVE! NIKOLKA Děti jsou úžasné v tom, že ať je vezmete kamkoli, najdou si něco k obdivování. Teda alespoň Nikolka. Většinou je to ale úplně něco jiného, než se líbí nám.

Byli jsme se podívat na sochu Svobody. Jak Niky říká na paní Svobodovou. I když jsme jeli ráno, tak vystát frontu na loď v tom parnu a doplout tam, bylo i pro nás úmorné. Jak jsme vstoupili na ostrov, Niky usnula. Nahoře na soše Svobody jsme se tedy vystřídali. Nejdřív jsme šli my s manželem a babička s dědou hlídali spící Nikolku, pak jsme se prohodili.

Niky spala docela dlouho, takže jsem si stihla odpočinout na dece i já. Pak se vzbudila a říká: „Tyyyy brďo, to je hustý….!“ Samozřejmě jsme si mysleli, že ukazuje na majestátní sochu, ale ona hned dodala: „Takhle velkou míchačku jsem ještě neviděla….“ No tak nic. To jsme ji mohli vzít někam na staveniště a údiv by byl stejný 😀 Každopádně nás hodně pobavila.

Čtěte také:

Nikolka pašuje

Další vtipná historka je z Empire state building. Šly jsme tam jen holky a děda s manželem chtěli využít vstupenky na noční focení. Takže s námi nešli. Na všechny památky a vyhlídky musíte projít bezpečností kontrolou. Skoro nic jsme neměly, tak jsem si říkala, že to bude pohoda. Jenže Niky nenapadlo nic jiného, než si těsně před kontrolou nacpat plyšáka pod tričko a projí tak kolem ochranky. Ti se samozřejmě hrozně smáli, že propašovat plyšáka pod tričkem se tam ještě nikdo nepokusil.

Když se jde na aligátory, tak i skoro tříletá musí do nosítka

Součástí našeho putování byl i výlet do národního parku na Floridě, kde jsou aligátoři. Bála jsem se, aby mi Niky někam nezdrhla a něco se jí nestalo. Tak šla do nosítka. Ani neprotestovala, a i když z nás strašně lilo, bylo to fajn. Aligátora jsme nakonec viděli jednoho pod molem. Jinak teda v mých hororových představách jsme odháněli aligátory klackem. Samozřejmě to tak nebylo a já vyšilovala zbytečně.

Niky celou dovolenou fakt zvládla krásně. Ale bylo toho na ni přeci jen moc. Když jedeme do Liberce, chce se do Prahy vrátit letadlem. Občas se ptá, jestli doma budeme spinkat, nebo jedeme někam jinam. A dneska se ptala, jestli už letadla odlétají z New Yorku.

1.8.2018 10:22  | autor: Moniq

Další blogy

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist