Dítě vítáno aneb Hledáme místa přátelská k dětem

Ano, právě to je cílem letního pátrání naše webu. Úřady, nákupní centra, restaurace. Najdou zde rodiče dětský koutek, nekuřácký prostor, přebalovací pult, dětská jídla, či alespoň příjemnou a s dětskou návštěvou „smířenou“ obsluhu?

 Taková místa se však objeví jen náhodou nebo na doporučení kamarádů či známých. V České republice zatím neexistuje žádný systém jednotné evidence a označování míst „přátelských“ k dětem a rodičům.

Babyweb se rozhodl situaci změnit a takovou databázi vytvořit. Od 10. července na svých stránkách spouštíme unikátní projekt „Dítě vítáno“. Začínáme vytvářet unikátní databázi míst, kde bude dobře dětem a jejich rodičům. 

Připojte se i vy, milí čtenáři. Pojďte spolu s námi vytvářet ostrůvky míst, kde se na návštěvu celé rodin skutečně těší a jsou na ni připraveni. Pokud navštívíte nějaké dětem přátelské místo, neváhejte a vložte je do naší databáze zde.

Podělte se i s ostatními o místa, která jsou aspoň částečně nekuřácká, jsou vybavena dětskými koutky, přebalovacími pulty, jídelníčkem pro děti či dalšími aktivitami vhodnými pro ty nejmenší návštěvníky.

Každá restaurace, hotel, úřad či obchod, kde jsou na dětskou návštěvu připraveni a mají pro ni vytvořené – podle svých možností – podmínky, bude pak označeno logem a nálepkou Dítě vítáno.

Rodiče si pak budou moci taková místa jednoduše vyhledat na našich stránkách v nové přehledné databázi. Budou si moci vybrat, zda hledají hotel, restauraci či dětské hřiště v Brně, jižních Čechách nebo v Praze.

Rodiče už nebudou odkázáni pouze na rady kamarádů, náhodu či dobrý rozmar personálu, ale budou moci tato místa cíleně vyhledávat.

Chceme pomoci aktivním rodičům, ale i provozovatelům, či úředníkům, kteří už dnes vědí, že malé dítě může být příjemným hostem či zákazníkem.

Pojďte spolu s námi vytvářet přehled „přátelských“ míst k dětem.

Děkujeme

Vaše redakce

 

31.8.2009 12:29 | autor: Jarmila Jelínková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist