DÍTĚ VÍTÁNO: Mateřské centrum COBYDUP

Pojďte s databází Dítě vítáno navštívit jedno velmi příjemné mateřské centrum na okraji Prahy.

Míst, která vycházejí vstříc rodičům s dětmi, přibývá. Z naší databáze Dítě vítáno jsme tentokrát vybrali mateřské centrum Cobydup z pražských Kbel. Rodiny s dětmi se zde mohou setkávat v rámci pravidelného programu, využívat hernu nebo se účastnit jednorázových akcí. Přilehlá zahrada nabízí prostor pro venkovní aktivity. V nabídce mateřského centra najdete širokou škálu různých kroužků, cvičení a jiných radostí. Pro miminka je tu například připraveno cvičení na balónech, pro malá batolátka třeba kurz znakování, pro větší děti zase hudebka. V centru si také můžete objednávat biozeleninu, absolvovat kurz předporodní přípravy nebo se tu setkat s laktační poradkyní. Řadu dalších aktivit, které Cobydup nabízí, najdete na webových stránkách tohoto mateřského centra.

MC CoByDup

Praha 9, Kbely

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Potkáte-li místo, kde se vám s dětmi bude líbit, přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost nejen ostatním rodičům, ale hlavně dětem!

Další místečka, pro návštěvu s dětmi jako stvořená, hledejte v naší databázi DÍTĚ VÍTÁNO.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist