DÍTĚ VÍTÁNO: Do Jičína za pohádkou

Naše databáze Dítě vítáno vás tentokrát zve do pohádkového Jičína. Od středy 7. září do neděle 11. září 2011 se zde bude konat festival „Jičín – město pohádky“.


Pokud s dětmi vyrazíte do Jičína na pohádkový festival, určitě si z bohatého programu vyberete. Město bude pět dní žít hrami, soutěžemi, tvůrčími dílnami, nespočetnými představeními a různými atrakcemi. Potkáte zde nejen pohádkové postavy, ale také hudebníky, divadelníky, tanečníky a loutkoherce. Vyzkoušet můžete třeba oblíbený nedělní Dračí den. Historickým parním vlakem se vydáte na výlet do Českého ráje, budete svědky pravého rytířského turnaje na mýtince u lesa, zapojíte se do soutěže o dračí vejce, užijete si Dračí pohádku, poučíte se z Knihy lesní moudrosti a pak si dáte něco dobrého v Dračí sluji. Možná, že potkáte i Davida Kollera a a zažijete ohňostrojné hromburácení. Nebo objevíte něco jiného, co vás nadchne.

Jičín – město pohádky

Vkládejte nové příspěvky do naší databáze i vy!

Potkáte-li místo, kde se vám s dětmi bude líbit, přidejte ho do naší databáze. Uděláte tím radost nejen ostatním rodičům, ale hlavně dětem!

Další místečka pro návštěvu s dětmi jako stvořená hledejte v naší databázi DÍTĚ VÍTÁNO.

Více o tématu: soutěževýlet

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist