Dítě vítáno: Kam s dcerami? Do ráje!

Kam s nimi? Otázka, kterou jsem si položil vzápětí po tom, co jsem hrdě oznámil manželce, že si beru naše dva poklady, dcery (2 a 4 roky) na celý na víkend.

Po chvilce hledání jsem objevil v databázi Dítě vítáno Aparthotel Šumava 2000 v Kašperských Horách. Stačil rychlý telefonát: „Přijeďte, těšíme se na vás.“

Milí čtenáři, jaké máte vy, zkušenosti s výběrem míst pro volné chvíle s vašimi dětmi? Podělte se o s ostatními své zkušenosti. Ty dobré můžete uložit do naší databáze Dítě vítáno.

Pomozte nám prosím budovat databázi míst, kde je vám a vašim dětem dobře.

 

Hotel se nachází přímo na náměstí, které prochází mohutnou rekonstrukcí a přímo před vámi se převléká do nádherného šatu. Prostorné pokoje s koupelnou a malou zařízenou kuchyňkou a DVD přehrávačem (!) navíc obsahují kompletní vybavení pro pobyt s malými dětmi (postýlky, vaničky, židličky, nočníky, chůvičky..) a v ceně pokoje je i jeden vstup do wellness zóny s vířivkou a saunou.

Od šunky po lipánek

Mile překvapí i bohatý snídaňový bufet, kde najdete od kvalitní šunky přes krájené a tavené sýry, vajíčka, jogurty, lipánky až po vynikající marmelády a bohatý výběr cereálií. Příjemný a užitečný je i dětský koutek umístěný přímo v jídelně.

Ojedinělá je i možnost pojistit si storno pobytu pro případ nemoci nebo jiné nenadálé situace, což ocení hlavně rodiče malých dětí.

Kola i bizoni

Recepční vás vybaví všemi základními informacemi a poradí vám co s načatým víkendem. Můžete si rovnou půjčit kola nebo se objednat na nedalekou vyjížďku na koni. Tu vřele doporučuji i nejmenším dětem, pro které je to fantastický zážitek!

V nedalekém hradě Kašperk zase každou sobotu probíhá program pro děti a za pět minut se autem dostanete k ohradě, kde se pasou skuteční bizoni. Na úzkých asfaltkách mezi ohradami můžete i bezpečně vzít své ratolesti na kola nebo koloběžky. A vrchol víkendu přichází, když vejdete do Dětského centra, které přímo sousedí s hotelem.

Slastná svoboda

Cena ubytování obsahuje i vstup zdarma a dokonce – s dvouhodinovým hlídáním vašich miláčků! Jinými slovy, dětičky odvedete do ráje plného prolézaček, klouzaček, indiánských stanů a spousty dalších atrakcí a hraček, předáte je hodné tetě a máte slastných 120 minut svobody.

Navíc z hotelu během pěti minut vyjdete na kraj městečka, kde se pasou ovce a kozy a zhruba 300 metrů se nachází záchranná veterinární stanice, kde můžete na vlastní oči vidět úžasného vydrýska nebo nádhernou lišku. Cítili jsme se skutečně jako v ráji.

Děkujeme databázi Dítě vítáno a Aparthotelu Šumava 2000 za nádherný víkend a určitě jsme zde nebyli naposledy.

Lukáš, Justína a Stella

Další informace o tomto hezkém místě najdete v naší databázi Dítě vítáno

Čekáme na vaše další tipy, komentáře a hodnocení z míst, která jste navštívili. Čím budete aktivnější, tím bohatší bude databáze a vy budete mít příště z čaeho avybírat!

5.5.2010 7:19 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist