Dítě vítáno se těší na vaše hodnocení aneb Máme další úřad!

Milí čtenáři, váš zájem o náš nový projekt Dítě vítáno, nás velice těší. Databáze míst, přátelských k dětem se právě díky tipům, které do naší databáze vkládáte, utěšeně rozrůstá, a to i o úřady!

Díky tomu si mohou všichni aktivní rodiče vyhledat penzion, hotel, restauraci, ale i úřad či nákupní centrum, kde jsou na návštěvu s jejich nejmenšími připraveni. Ať už tím, že zde najdou přebalovací pult, dětský koutek, jídelní židličku, nekuřácký koutek, dětské menu, nebo alespoň s dětskou návštěvou „smířený“ personál.

Aby však tato přátelská místa se dostala co nejdříve do podvědomí té nejširší veřejnosti, potřebujeme zase vás, milí čtenáři.

Neváhejte a pusťte se spolu s námi do hodnocení míst v naší stále rostoucí databázi. 

Jen vaše hlasy rozhodnou, která místa dostanou nejprve virtuální nálepku Dítě vítáno – objeví se přímo v databázi vedle daného subjektu – ale i skutečnou samolepku, kterou dané provozovně velice rádi okamžitě zašleme.

Pojďte s námi

Pokračujte spolu s námi ve velké pátrací akci. Pokračujte s námi v pátrání po místech, která budeme rádi navštěvovat s našimi dětmi a s chutí je doporučovat dál.

Vkládejte i k dětem přátelské úřady, kterých je stále jako šafránu. Máme proto radost z každého, který se vedle restaurací a dalších míst, kam na rozdíl od úřadů nemusíme.

Pojďte, milí čtenáři, i nadále spolu s námi vytvářet ostrůvky míst, kde se na návštěvu celé rodin skutečně těší a jsou na ni připraveni. Pokud navštívíte nějaké dětem přátelské místo, neváhejte a vložte je do naší databáze. A ty ostatní, pokud s nimi máte nějakou zkušenost, prosím, hodnoťte.

Chceme pomoci aktivním rodičům, ale i provozovatelům, či úředníkům, kteří už dnes vědí, že malé dítě může být příjemným hostem či zákazníkem.

Pojďte spolu s námi vytvářet přehled „přátelských“ míst k dětem.

Děkujeme

Vaše redakce

31.8.2009 12:28 | autor: Jarmila Jelínková
Více o tématu: malé dítěpřebalovací

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist