Mediatel vám pomůže začít podnikat

Jste na mateřské a chcete začít podnikat? Nebo podnikáte již delší dobu, ale stále si vás nenašli zákazníci? Pak byste se měla zamyslet nad tím, kde a jakou formou svou nabídku komunikujete.

V dnešní době, kdy si spousta lidí zjišťuje kontakty a informace o firmě přímo na Internetu, jsou velkou nevýhodou zastaralé webové stránky. Stále více zákazníků hodnotí kvalitu podnikání právě podle jejich webových stránek. Nejde jen o jejich aktualizaci, popisy a fotografie zboží, které nabízíte, ceníky, kontakty na zástupce společnosti, ale také o vizuální stránku a přehlednost. Pokud máte novou nabídku, ale váš web byl naposledy aktuální při jeho spuštění, tak vám to moc nepomůže. Zákazníci sice mohou prostudovat leták, který jim hodíte do schránky, nebo vyslechnout doporučení kolegyně v práci, přečíst si recenze na blogu, jejich první návštěva ale bude na vaše webové stránky. A přeci nechcete, aby je bud nenašli vůbec, nebo ve stavu, který vůbec neodpovídá vašemu současnému zařízení!

“ Svatební salon Studio Brigit je na trhu již pět let, ale já ho koupila v březnu roku 2011. Salon měl již dříve webové stránky, ale nebyly optimalizovány, ani aktualizovány a ani designově se nehodily do nového konceptu salonu.“ říká majitelka svatebního salonu Studio Brigit paní Prouzová. „Už to mne motivovalo k vytvoření nového webu. Popudy ale přišly i na základě zákazníků, kteří se svěřovali, že když viděli staré webové stránky salonu, tak sem ani nechtěli přijít. Od spuštění webových stránek od společnosti Mediatel se vyloženě zdvihla návštěvnost salonu a máme i trošku movitější klientelu. Dostávám pravidelné statistiky návštěvnosti, které sleduji. Zatím návštěvnost pořád stoupá, ale až začne stagnovat, nebo klesat, obrátím se znovu na společnost Mediatel, abychom je zase nějak podpořili a návštěvnost zase zdvihli.“

Stránky by měli být především přehledné a jednoduché, aby se v nich mohli všichni dobře orientovat a bez dlouhých okolků najít přesně to, co hledají. Dobře viditelný by měl být kontakt, nejlépe umístěný v pravém horním rohu stránky společně s kontaktním formulářem, který zákazníci lehce vyplní a jejich dotazy vám budou chodit rovnou do vaší mailové schránky. Velice důležitá je dobrá optimalizace stránek, čili nastavení klíčových slov při programování stránek tak, aby byli snadno k nalezení pro všechny vyhledávače. Znamená to, že ať vás zákazník hledá přes seznam, nebo přes google, vždy když zadá fitness a vybrané město, nabídnou se mu vaše stránky na předních pozicích. Pak na seznam patří pravidelné aktualizace stránek, sledování, kolik na ně chodí zákazníků a zda je to přivedlo k vám, případně tvoření jazykových mutací.

V případě, že na tvorbu vlastních stránek nemáte moc čas, ani potřebné technologické znalosti, existují firmy, které vám vše připraví na míru. Například společnost Mediatel a její služba Internet123 vše výše jmenované udělá za vás. Stačí jen dodat potřebné podklady a pak už jen schválit finální podobu webových stránek.

Co je pro vaše podnikání nejdůležitější? Společnost www.mediatel.cz poradí, jak být:

  1. Snadno k nalezení,
  2. Být viděn a být vidět ještě více,
  3. Být odlišen od konkurence natolik, a tak zvýšit výkonnost vašeho podnikání
12.4.2012 2:05 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: recenze

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist