Nová aplikace Zdraví v mobilu pro klidné těhotenství

Těhotenství je pro ženy sice krásné, ale náročné období. Prožít těhotenství a následné mateřství v poklidu a bez obav umožní budoucím maminkám nová mobilní aplikace ZDRAVÍ V MOBILU.

17642_emimino_pr_630x360_pro_maminy_72dpi_v01.jpg Zdroj: archiv redakce

Moderní maminky vlastnící chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS si mohou zdarma stáhnout novou aplikaci ZDRAVÍ V MOBILU, díky které budou mít vždy u sebe všechny potřebné informace o zdraví svém i svého miminka.

„Aplikace nastávající maminky provede těhotenstvím týden po týdnu a upozorní je na těhotenská vyšetření. Ohlídá blížící se termín porodu, včas nabídne nákupní seznam věcí pro miminko, pomůže nastávajícím maminkám s přípravou tašky do porodnice a poradí na co po porodu nezapomenout,“ přibližuje výhody tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová a dodává, že zajímavých funkcí pro těhotné poskytuje aplikace mnohem víc.

doplnujici-fotka-backurky-485x323.jpg

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna však nabízí maminkám nejen mobilní aplikaci pro těhotné. V rámci oblíbeného produktu Manažerka mateřství přispívá ČPZP nově v roce 2017 na těhotenské kurzy i nadstandardní vyšetření a péči částkou až 1500 korun. Dalších až 500 korun lze získat pro již narozené dítě, například na produkty pro zdravý rozvoj dítěte, nebo na cvičení dětí do 2 let. Zaregistrovat se k ČPZP můžete až do 31. 3. 2017 jednoduše online na www.cpzp.cz/205, nebo osobně na nejbližší pobočce této zdravotní pojišťovny a můžete již od 1. 7. 2017 využívat nabízených výhod.

Funkce pro pojištěnce ČPZP

Aplikace ZDRAVÍ V MOBILU je určena pro každého. Pojištěnci ČPZP, kteří mají aktivovanou elektronickou přepážku (lze učinit on-line či na pobočce ČPZP), mají navíc přístup i do zabezpečené úrovně aplikace, kde najdou své osobní údaje.

„I lékařské zprávy můžete mít vždy u sebe. Stačí si je nafotit a uložit. V případě potřeby je pak můžete odeslat třeba svému lékaři na email. Když ve svém osobním účtu klient zjistí nesrovnalosti, bude moci přes mobil nahlásit nesprávně vykázanou péči,“ vysvětluje tisková mluvčí a dodává, že zabezpečená úroveň obsahuje i standardní kartičku pojištěnce nebo informace o zálohách či nedoplatcích OSVČ.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na www.zdravivmobilu.cz/maminky, v APP Store nebo na Google Play.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist