Originální servis Škoda: výhodnější, než si myslíte.

Také věříte, že značkový servis je vždy dražší? Tento mýtus je všeobecně vžitý nejen mezi řidiči. Toto tvrzení však v současnosti nemá logické opodstatnění. Přesvědčte se sami!

prerost_pr_2_veleslavinska39_p1010005a-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

V roce 2009 zjišťovala společnost DEKRA cenovou úroveň autorizovaných a neautorizovaných servisů Škoda. Její průzkum ukázal, že finanční výhodnost neautorizovaných servisů není tak velká, jak se všeobecně předpokládá. Účet z nezávislých servisů přibližně odpovídal konečné ceně zakázky v autorizovaném servisu, značkový servis však nabídl vyšší kvalitu služeb.

5 důvodů, proč navštívit autorizovaný servis

  1. Pravidelné návštěvy autorizovaného servisu se Vám vyplatí nejen v době, kdy vůz užíváte. Vozy s jasnou historií a vyplněnou servisní knížkou se prodávají na trhu s ojetými vozy daleko lépe.
  2. Víte, že každý Autorizovaný servis Škoda má předem stanovenou časovou normu na všechny servisní úkony a tyto normované časové jednotky musí dodržovat? Máte tedy jistotu, že vám servis nemůže vyúčtovat čas, který není pro opravu předem stanoven.
  3. Kvalita poskytovaných služeb autorizovaných servisů Škoda je neustále sledována nezávislými kontrolami za účasti zákazníků.
  4. Autorizovaný servis vkládá nemalé prostředky na profesionální vybavení dílen – jen moderní diagnostika dokáže závadu správně identifikovat a ihned opravit, nestává se tedy, že něco bouchá: mechanik opraví součástku, zaplatíte určitý obnos a bouchání se ozývá stále, mechanik tedy vymění další součástku, která by to mohla způsobovat, znovu zaplatíte…a tak dále.
  5. Všichni mechanici se účastní vzdělávacích programů, v dnešní době nelze hovořit o jednorázovém proškolení. Mechanik má neustálý přístup k novým informacím a prochází vzdělávacím programem po celou dobu svého působení u autorizovaného servisního partnera Škoda.

Přesvědčte se i vy, že profesionální péče se opravdu vyplatí! Zákazníkům s vozy staršími 4 let nabízíme zvýhodněné podmínky v rámci šekové knížky Škoda. Více na www.prerost-svorc.cz

Od 15. 10. do 30. 11. 2010 zimní servisní prohlídka jen za 99,- Kč.

Těšíme se na vaši návštěvu! Tým Přerost a Švorc AUTO.

22.10.2010 12:02 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: knížky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist