Originální vánoční dárek ještě existuje!

Také přemýšlíte, co letos originálního příbuzným nadělit k Vánocům? Nenapadá vás, čím potěšit rodiče? Co jim tentokrát nadělit fotografii jejich pýchy – usměvavého vnoučete? A sestře obrázek nějakého zátiší do kuchyně. A co manželovi? Že by něco do pracovny?

Jestli pracuje kreativně, tak by to mohl být obraz laděný do žluta, který u něj díky svému zabarvení bude stimulovat tvořivost… A to nejlepší – všechny tyto dárky seženete z pohodlí domova a dostanete během sedmi dnů domů. Stačí navštívit stránky www.obrazynamiru.cz.

Tak obsáhlou databázi obrazů jste ještě neviděli. Vybírat zde můžete z více než 20 000 obrazů. Ve vysokém rozlišení si díky nové službě můžete nechat vytisknout a zarámovat také vaše fotografie!!!

Databáze je díky široké škále obrazů zárukou, že si zde moderní bytový doplněk vhodný do interiéru svého nebo svých blízkých vybere opravdu každý. Aby mohli zájemci v tak obsáhlé databázi najít vhodný obraz co nejrychleji a nejpohodlněji, mohou se při výběru řídit několika kritérii. Systém databáze umožňuje vyhledat obraz nejen podle námětu, ale například i podle barvy, která má na něm převládat, dále podle orientace (na výšku/na šířku, čtverec/panorama), podle nálady, kterou má vyvolávat nebo i podle umístění (obrazy vhodné do jednotlivých místností – kuchyně, dětský pokoj, atd.). Na své si na stránkách přijdou nejen milovníci klasických námětů – lidé, příroda, jídlo&pití, ale také milovníci dobových filmových a reklamních plakátů nebo fanoušci ikonických historických snímků. V databázi samozřejmě nechybí ani populární i méně známé repliky děl takových světových velikánů, jako například Picassa, Moneta, Klimta, van Gogha a dalších.

V momentě, kdy si v databázi vyberete svůj obraz, nastává ta nejlepší část. Sami si totiž určíte, v jakých rozměrech vám bude vytisknut. Díky tomu můžete velikost obrazu velmi jednoduše přizpůsobit dispozicím svého bytu nebo také výši finančních prostředků, které do nákupu tohoto bytového doplňku chcete investovat. Určit si také můžete podkladový materiál, na který vámi zvolený motiv bude vytisknut. Obrazy se dnes nejčastěji tisknou na plátna, které vám navíc opatří i speciálním blind rámem. Ten není na obraze vůbec vidět, takže jeho motiv může ještě lépe vyniknout. Stejným způsobem vám na www.obrazynamiru.cz vytisknou a orámují (v případě tisku na plátno) také vaše fotografie, které se tak stejně mohou stát vhodným dárkem pro vaše blízké, přátele a známé.

Další možností je nechat výběr konkrétního obrazu na obdarovaném a nadělit mu pod stromeček dárkový poukaz. Ten je dostupný v hodnotě 1000,-, 2000,- a 5000,- Kč, nebo v jiné hodnotě, kterou sami dárkovému poukazu přisoudíte – to může být ve výši 500,- až 16 000,- Kč.

9.12.2010 10:53 | autor: Redakce Babywebu
Více o tématu: dárek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist