Přestaňte se konečně dřít a umyjte okna chytře!

Dítko si už zase spletlo prosklené dveře na terasu s tabulí a vyrobilo na ní krásný barevný obrázek? A na vás je, abyste ho sprovodila ze světa a připomněla malému človíčkovi, že se maluje na papír nebo tabulovou zeď? Poradíme vám! Vyzkoušejte pomocníka, který z jakkoli zašpiněného okna vykouzlí bez námahy naleštěnou skleněnou plochu!

Znáte elektrický vysavač na okna? Je opravdu úžasný, a jelikož my měli možnost vyzkoušet Windomatic od Viledy, doporučíme vám právě ten. Jakkoli zašpiněné okno omyjete vodou s přídavkem odmašťovacího prostředku (a pro větší lesk beze šmouh se osvědčilo i přidání lihového octu) a následně pomocí Windomaticu vysajte veškerou špinavou vodu. Je až neuvěřitelné, že pak je okno dokonale suché a čisté. Nemusíte jej namáhavě přelešťovat, protože rychlým vysušením na něm nezůstanou šmouhy.

Na co Windomatic ještě využiji?

Vysavač na okna je úžasný v tom, že jej využijete při mnoha dalších příležitostech. Vylil se batolátku čaj? Vezměte Windomatic a skvrnu vysajte. Tvá to pouze několik vteřin a podlaha je opět suchá. Stejně tak vám usnadní mytí a leštění zrcadel či sprchových koutů. Jsou obklady v koupelně neustále zacákané a díky tomu zašlé. Opět je po omytí octovou vodou nebo prostředkem na odstraňování vodního kamene vysajete do sucha a máte uklizeno.

Vysavač na okna ocení i váš manžel. Jak to? Pomůže při mytí auta a to nejen oken ale u kapoty. Funguje horizontálně i vertikálně, protože flexibilní hlavice s gumovou lištou se vždy přizpůsobí správnému úhlu, můžete s ním vysávat i různě zakřivené plochy jako kapota auta, ale i třeba střešní okna.

be9c90d868d77018738b1fce07e2-756-800-800-0-7-fit.jpg

Kam mizí špína?

U rukojeti je připevněná odnímatelná nádoba, která pojme 100ml tekutiny. Když je po úklidu příliš špinavá, vylijete ji a odejmete od držadla a rozloženou umyjte v myčce. Na jedno nabití vydrží Windomatic až 40 minut, což stačí na 120 m2. A to už je pořádný kus čisté plochy! Na úplné nabití pro další úklid potřebujte asi čtyři hodiny.

Podívejte se, jak Windomatic finguje a jak ho lze využít:

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist