Vánoční Běh s kočárkem a Bezstarostná jízda

V sobotu 10. prosince 2016 se budou od 13.00 do 16.00 v Parku Kampa na Praze 1 konat zábavné akce Běh s kočárkem a Bezstarostná jízda určené dětem a rodičům.

Vyhrajte kočárek, parní generátor, víkendový poukaz na zapůjčení elektrokola nebo poukaz na dětský skate kemp!

Setkejte se se svými nejbližšími a kamarády na Kampě a užijte si spoustu zábavy a pohybu. Na procházce, s kočárkem, na kole, koloběžce nebo skateboardu si vychutnáte Kampu a něco se o této zajímavé lokalitě dozvíte.

Rodiče s malými dětmi si vyzkouší kočárek B.O.B. certifikovaný pro běh, a mohou si o něj i zasoutěžit. Soutěžit se bude také o víkendové zápůjčky elektrokola od společnosti ekolo.cz, parní generátory TEFAL a voucher na Dětský skate kemp.

Pro děti jsme ve spolupráci s cestovatelským blogem S dětmi v báglu připravili herní mapu a soutěže o drobné ceny pro každého www.sdetmivbaglu.cz.

Zkuste si také testy na stánku BESIP! Odměnou Vám budou třeba reflexní prvky.

Chybět nebude ani zdobení stromku.

Společnost TEEKANNE nadělí každému návštěvníkovi horký čaj a hladové zasytí horká polévka.

Slušná kampaň hledá konkrétní podobu. Pomozte nám vytvořit slušné desatero! Co vás štve ve městě? Bariéry, netečnost, co jiného?

Akce pořádají dvě neziskové organizace:

S KOČÁRKEM PRAHOU.org, z. ú. se snaží zlepšit pohyb matek s dětmi ve městě, DĚLEJ CO TĚ BAVÍ z. ú. se zaměřuje na prevenci rizikového chování a volný čas dětí a mládeže.

Více informací naleznete zde:

https://www.facebook.com/events/1137954089593107/
https://www.facebook.com/events/275323876197175/

Partneři akce:

MČ Praha 1, kočárky B. O. B od společnosti KES, BESIP, TEEKANNE, S dětmi v báglu, Ekolo, Dětský skate kemp, Slušná kampaň, Studentská akademie, KORES, Prescogroup

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist