Zdravé vaření s troubami Jet Chef

Dodržování zdravého životního stylu je v dnešní hektické době stále komplikovanější. To se projevuje především na špatném způsobu stravování a absenci pohybu. Neocenitelným pomocníkem při přípravě zdravých a plnohodnotných pokrmů vám budou multifunkční trouby Jet Chef od společnosti Whirlpool.

Multifunkční trouby Jet Chef připomínají svými rozměry klasické mikrovlnné trouby, lze v nich však uvařit takřka vše, na co si vzpomenete. Zvládnou grilování, pečení a dokonce i vaření v páře, které je při zdravém způsobu stravování velmi vhodným způsobem přípravy pokrmů. Zachová v potravinách výživné látky a připravený pokrm je měkký a šťavnatý. To vše bez přidání tuku.

Unikátní inteligentní technologie 6. smysl za vás při vaření převezme starost o přípravu jídla a pomocí senzoru trouba sama zjistí, jaký je počáteční stav pokrmu a porovná ho s očekávaným stavem na konci procesu. Podle výsledku pak zvolí optimální výkon trouby a oznámí, jak dlouho se jídlo bude připravovat. Při vaření v páře tak můžete vařit jako opravdový šéfkuchař, protože 6. smysl řídí celý proces a vstřikuje správné množství páry ve správný okamžik. Pokrm se připravuje ve speciální nádobě, která je součástí sady k multifunkčním troubám Jet Chef.

Další funkcí multifunkčních trub Jet Chef, která pomáhá připravit pokrm šetrně a zdravě je patentovaná technologie horkého vzduchu Jet Stream. Ta zajišťuje rovnoměrné propečení připravovaného pokrmu stejně jako v tradiční troubě, ale ve srovnání s ní se jídlo peče nebo vaří při nižší teplotě a díky současnému působení mikrovln i za podstatně kratší dobu. Tím se šetří nejen energie, ale především výživné látky pokrmu.

b634254235550323885.jpg

28.5.2012 11:13 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: jídlovaření

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist