Žehlete lehce jako pírko!

Chcete si Vaše každodenní žehlení zjednodušit natolik, že se z něj stane příjemný relaxační rituál? Rituál, během kterého sledujete televizi, posloucháte hudbu či dokonce pijete i kávu? Vítejte ve světě snadného žehlení, kde se monotónní činnosti mění v lásku na celý život. Stačí přitom tak málo. Vaše žehlení předejte chytré kvalitní žehličce s výkonným napařováním a dodržte pár rad, které Vám jednoduše dopomohou k dokonale vyžehlenému prádlu.

Úspěch tkví v kvalitní žehličce

Pokud nechcete u žehlicího prkna strávit příliš mnoho času, pořiďte si kvalitní žehličku s výkonným napařováním, která nejen zrychlí proces žehlení, ale tato činnost Vás bude dokonce bavit. Pokud chcete opravdu spolehlivého pomocníka, vyzkoušejte chytrou systémovou žehličku Philips PerfectCare Elite, která má na svém kontě nesporné množství výhod a atributů, které Vaše každodenní žehlení neuvěřitelně zjednoduší.

S touto chytrou žehličkou se nemusíte vůbec soustředit na to, co a jak žehlíte. Prostě ji jen zapněte a žehlete. Během používání nic nenastavujete a nepřepínáte, se vším si poradí úplně sama. Žehlička je vybavena externím zásobníkem na vodu, tedy je mnohem lehčí než klasické napařovací žehličky. Ve spojení s žehlící plochou T-ionicGlide, která se nejenže nikdy nepoškrábe, ale díky svému speciálnímu patentovanému materiálu klouže po povrchu tkaniny lehounce jako pírko. Kromě toho, žehlička Philips PerfectCare Elite je vybavena unikátní technologií OptimalTEMP, se kterou není potřeba nastavovat teplotu jako na běžné žehličce pro různé typy tkaniny nebo oděvu. Žehlička díky této šetrné technologii zaručuje naprostou eliminaci rizik spálené látky. Už se tak nemusíte bát žehlit takové materiály jako je kašmír, satén, bavlna, hedvábí či elastin.

Tato žehlička má ke všemu velmi vysoký výpar páry, tedy je prádlo po jednom přejetí dokonale vyžehlené. Philips PerfectCare Elite má velmi výkonný parní motor, se kterým ji můžete využít k žehlení ve vertikální poloze. Vaši pomačkanou košili či šaty jen pověste na ramínko a přejeďte s ní kolmo k žehlenému oblečení. Pára vycházející z žehličky je natolik silná, že již po jednom tahu máte vystaráno. Tento skvělý přístroj díky svému ECO režimu bere ohledy na životní prostředí. Během používání žehličky se vypařuje snížené množství páry, avšak bez vlivu na výsledky žehlení.

Pokud chcete tento malý zázrak vyzkoušet, máte nyní jedinečnou možnost. Pokud si v období od 1. 3. do 31. 12. 2016 žehličku zakoupíte a poté Vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ji do 90 dnů od koupě vrátit s garancí vrácení Vašich peněz.

Pár rad nakonec

Pokud již tento poklad v podobě systémové žehličky Philips PerfectCare Elite vlastníte, je potřeba dodržet pár dalších rad, které se týkají způsobu věšení prádla na sušák či nastavení programu v pracím režimu apod. Vždy záleží na tom, jaký typ tkaniny perete, podle toho volte i prací program. Vždy se však snažte být k Vašemu oblečení a lůžkovinám co nejšetrnější. Materiál se Vám pak odvděčí v podobě dlouhotrvající kvality a nevybledlých barev.

Vaše oblečení vždy perte na předem doporučenou teplotu, kterou naleznete na štítku na rubu každého oblečení. Téměř každý tyto rady ignoruje. Pak se však nedivme, že z bílé halenky se během pár měsíců stane šedivý kus neidentifikovatelného kusu oblečení. U některých kusů oblečení jako je hedvábí, vlna, kašmír se doporučuje prát je v ruce. Pokud na tuto extra péči nemáte čas, zvolte na své prací pračce nejšetrnější program, který bude k jemnému oblečení ohleduplný a zamezí případnému poškození materiálu.

philips_perfectcare_1-1101x619.jpg

Pokud si chcete co nejvíce zjednodušit Váš výsledný proces žehlení, nastavujte vždy u ostatních materiálů program na menší otáčky. Ty Vám po vyprání zajistí, že nebude Vámi vyprané prádlo příliš pomačkané, tedy ho nemusíte zdlouhavě žehlit.

Během věšení prádla na šňůru se jej snažte co nejdokonaleji vyrovnat od všech přehybů. Čím dokonaleji prádlo na šňůru pověsíte, tím lépe se bude oblečení žehlit. Doporučujeme jej ihned po vyndání z pračky zarovnat na švy a rychlejším pohybem proklepnout, abyste se zbavila nejhorších přehybů a zmuchlanin. Nenechávejte Vaše prádlo na šňůře schnout příliš dlouho. Pevnější materiály jako je len a bavlna mají tendence přesychat, tedy jsou poté hůře žehlitelné.

Pokud si chcete proces žehlení co nejvíce zjednodušit, používejte žehlicí prkna s co největší plochou. Prádlo si pak budete moci lépe rozložit a předejdete tak ohybům a nechtěným pukům. Až budete mít Vaše prádlo vyžehlené, neskládejte jej ihned do skříně. Nejdříve ho nechte vychladnout a až poté vložte do skříně.

A je hotovo! Tajemství žehlících fíglů prozrazena. Stačí si pořídit kvalitní žehličku s výkonným napařováním Philips PerfectCare Elite a dodržet pár triků a žehlení je najednou Vaše nejoblíbenější domácí činnost, při které můžete dokonce i odpočívat.

Více o tématu: 2016žehlenížehlička

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist