Jak prožít těhotenství bez zbytečných obav?

Jste čerstvě těhotná, hlavou vám víří otázky a vy na ně hledáte odpovědi? Najdete je v elektronických knihách z edice o matce a dítěti, ve kterých se obrázky hýbou, a které na vás také mluví. Informace z knížek tak vnímáte vice smysly a ze čtení se stává skvělá zábava.

Ve srovnání s papírovými knihami, představují elektronické knihy z Babyedice skutečnou revoluci – reagují totiž na váš dotek. Obsahují animace, vizualizace, video-rozhovory, které si přehrajete kdekoliv I bez připojení k internetu. Jsou zábavné, obsahují praktické informace a práci s nimi si zamilujete. Navíc stojí jen polovinu ceny běžné papírové knihy.

Zaregistrujte se na webu Babyedice a získejte e-mailem užitečné informace o těhotenství a vývoji miminka, které se do knížek nevešly.

register_button1.jpg

 

Terminus technicus „interaktivita“ získává nový rozměr. Všechny užitečné funkce v knihách z Babyedice ožívají pouhým dotekem. Orientovat se v bezmála třech stovkách stránek textu dané knihy můžete pomocí fulltextového vyhledávače, jako znáte z internetu. Až se unavíte přílivem informací, můžete si odpočinout u zábavných testů, které hravě prověří vaše vědomosti. Ale co je nejfantastičtější – text si můžete doplňovat vlastními postřehy a poznatky formou poznámek. Ty pak můžete stejně jako zajímavé pasáže z knihy sdílet s partnerem a blízkými pomocí elektronické pošty. A určitě si oblíbíte I možnost barevného označení těch částí textu, které vám přijdou zajímavé. Knížku tím rozhodně nezničíte!

Zaregistrujte se na webu naší Babyedice a získejte speciální bonusy připravené pouze pro registrované. Chci se registrovat.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist