Nový web www.mamavit.cz poradí všem maminkám!

Spouštíme nový webový portál pro maminky www.mamavit.cz – To nejlepší pro maminky i miminka.

Příprava na narození miminka, porod či následná péče o miminko v sobě nesou pro každou ženu mnoho radostí, ale také starostí a obav. Každá maminka se snaží pro zdraví a štěstí svých dětí udělat vše. Tato úloha není lehká. A také proto se společnost Green-Swan Pharmaceuticals rozhodla otevřít pro budoucí maminky nový web www.mamavit.cz, který má maminkám, ať už budoucím, či současným, poskytnout více informací o zdravé výživě a vhodných doplňcích stravy v období těhotenství i před ním.

Tento nově vzniklý web se ovšem nevěnuje jen vážným tématům, ale čtenářky zde najdou i zábavu v podobě anket, výherní vědomostní soutěže a také hlavní hru Hledáme tvář GS Mamavitu, která je určena skutečným ženám, nikoli retušovaným krasavicím z plakátu.

Neváhejte a staňte se Tváří GS Mamavitu. Můžete vyhrát doplněk stravy GS Mamavit až na devět měsíců zdarma!

Vyplňte krátký a jednoduchý formulář, který najdete na adrese http://www.mamavit.cz/tvar-gs-mamavit. Hned potom začněte telefonovat kamarádkám, protože přímo na webu www.mamavit.cz mohou hlasovat pro Vás. Jednoduše zaškrtnou správné políčko a můžete vyhrát. Čím více získáte hlasů, tím větší šance na výhru! Samy návštěvnice portálu volí ty nejopravdovější české těhulky, které pak získají užívání GS Mamavitu na devět měsíců zdarma. Běžte se na web podívat a hlasujte také.

Pokud si chce budoucí maminka GS Mamavit jen vyzkoušet, doporučujeme zúčastnit se vědomostní soutěže, co nejrychleji a správně zodpovědět několik otázek, a nic už nebrání tomu, vyhrát GS Mamavit na zkoušku. Pro všechny maminky, které své zkušenosti rády sdílejí v okruhu svých přátel, je zde připraven chat, kde si mohou vyměňovat své zkušenosti, pocity a zážitky z těhotenství, porodu i výchovy dítěte.

Každá budoucí maminka, nebo i maminka začátečnice, určitě s nadšením přivítá možnost poradit se s odborníky z oblasti gynekologie. Na novém portále To nejlepší pro maminky a miminka můžete pokládat lékařům jakékoli dotazy, a oni Vám na ně samozřejmě velmi rádi odpoví.

www.mamavit.cz – Ten nejlepší portál pro maminky i miminka!

15.12.2011 11:16 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist