Penízky pro každou maminku

Už pár dní máte doma to nejkrásnější miminko na světě. Péče o něj vás naplňuje láskou, ale také zabírá hromadu času. Zkuste si navzdory svým mateřským povinnostem najít chvilku a podívat se na výhody a bonusy, které můžete mít. Každá korunka na mateřské se přece hodí.

Ptáte se, o jakých korunkách je řeč? No přece o těch, které můžete získat od České průmyslové zdravotní pojišťovny, pokud jste u ní registrovány. Pokud ne, není to škoda? Pojišťovna s kvalitními a atraktivními programy pro těhotné ženy a pro čerstvé maminky totiž opět navyšuje příspěvky u nejoblíbenějších preventivních programů a nezapomíná ani na ty nejmenší. „U velmi vyhledávaného produktu Manažerka mateřství přispíváme i v tomto roce na těhotenské kurzy i nadstandardní vyšetření a péči, pro narozená miminka jsou připraveny například produkty pro zdravý rozvoj dítěte nebo na cvičení dětí do 2 let. Příjemnou novinkou v nabídce je produkt Žena po porodu, který může pojištěnka čerpat až do výše 1 000 Kč,“ vypočítává tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

„Pokud sečteme všechny příspěvky, které mohou těhotné ženy i čerstvé maminky obdržet od ČPZP, mluvíme o částce až 3 000 Kč. To je podle našeho názoru pro maminky příjemná finanční pomoc a určitě stojí za zvážení, zda být či nebýt u České průmyslové zdravotní pojišťovny,“ dodává mluvčí Mazurová.

Mobilní aplikace, kterou musíte mít

ČPZP stojí i za další novou službou, která je zcela zdarma a umožní prožít těhotenství a následné mateřství bez obav. Maminky, které vlastní chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS, mohou využívat aplikaci Zdraví v mobilu, díky které budou mít vždy u sebe všechny potřebné informace o zdraví svém i svého miminka.

„Aplikace nejprve nastávající maminky provede těhotenstvím týden po týdnu a upozorní je na těhotenská vyšetření. Ohlídá dokonce i blížící se termín porodu, pomůže s výběrem jména a včas nabídne nákupní seznam věcí pro miminko. Ani na přípravu tašky do porodnice nebude budoucí maminka sama. Ale protože porodem vše teprve začíná, tak aplikace Zdraví v mobilu pomůže novopečené mamince i s tím, na co po porodu nezapomenout,“ přibližuje výhody tisková mluvčí Elenka Mazurová a dodává, že zajímavých funkcí pro těhotné má aplikace připravených mnohem více. Kromě těhotenské kalkulačky maminkám prozradí například i to, jak roste jejich miminko.

Také se vám líbí, jak se pojišťovna o zdraví svých pojištěnců zajímá, jak se o ně stará? Není nic jednoduššího než přihlásit se třeba on-line na www.cpzp.cz/205, nebo na kterékoli pobočce zdravotní pojišťovny. A pokud to stihnete do 30. září 2017, pak výborně, protože benefity od České průmyslové můžete začít čerpat už od ledna příštího roku. A určitě nebudete sami. V posledních letech přibývá ročně, této třetí největší pojišťovně v ČR, přes 25 tisíc klientů a brzy přivítá svého „1 250 000.“ pojištěnce. Tak se zaregistrujte. Těšíme se na vás!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist